Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

05 Temmuz 2021 Aslan burcu yorumu

Kendinizi gözden geçirecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. İletişim sorunlarınız olabilir fakat anlayışlı davranabilirsiniz.Kafanızı karıştıran durumlar olsa bile isteklerinizi gerçekleştirmek için yapıcı ve kararlı bir tavır içinde olacaksınız. Bu arada tartışmalardan uzak durun ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Ayrıca istediğiniz şeye sahip olmak için uygun koşulların oluştuğu bir dönemdesiniz. Sadece biraz zamana ihtiyacınız var. Hem ciddi işler yapmak ve ciddiye alınmak istiyorsunuz, hem de bu durum sizi korkutuyor. Fakat yaşam enerjiniz yüksek ve korkularınız ile başa çıkabilirsiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Sizin yönettiğiniz ve kurduğunuz bir operasyonun meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Sonuçlar sizi memnun edecek. Yeni tanıştığınız bir kişiye yoğun ilgi duyacaksınız; kendinizi ona kaptıracaksınız; fakat partnerinizi kıskandırmaya çalışmayın!

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Hukuki ve bürokratik konular daha da karmaşıklaşacak. Yıldızlar aciliyeti olan ya da ertelenmiş işlerle meşgul olmanızı tavsiye ediyor. Kader hayli özgün fikirlere sahip kişilere karşı cömert davranabilir. Bu tür kişiler gerçekten harika başarılara ulaşacaklar.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konular gündeme gelebilir. Geçmişe ait konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Erkeklerle ilgili konularda zarar görebilirsiniz. Öngöremediğiniz konularda mücadele vermeniz gereken durumlar oluşabilir. Başkalarının düşüncelerine de önem vermelisiniz. İnşa etmek istediğiniz işlerinizde gelişmeler olabilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş yerinizde karşılıklı dayanışma içinde oluşunuz takdir topluyor. Aşk yaşamınızda ise bir türlü ilerlemiyor gibisiniz. Gereksiz kuruntularınızdan kurtulun.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiklerinizle paylaşımlarınızı artırabilirsiniz. Kafanızdaki planları hemen uygulamak istiyorsunuz ama birkaç gün beklemek yararınıza olacak.