Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

19 Temmuz 2021 Aslan burcu yorumu

Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz. İhtiyaçlarınız artmış olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içinde olabilirsiniz. Ancak gelişmeler sizin istediğiniz doğrultuda olacak. Büyüklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve önemsediğiniz konular ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz fakat kendinizi daha rahat hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar Jüpiter_in şanslı etkisini hissedebilirler. Çünkü Jüpiter sizin burcunuzda parlamaya başlıyor. İyimser ve yapıcı bir tavır içinde bulunursanız, fırsatları anlayabilir ve kullanabilirsiniz. Aynı zamanda olaylara daha farklı açılardan bakacağınız bir süreç içine giriyorsunuz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Sizden daha titiz ve dikkatli olmanız istenecek. Hata olmaması için tekrar tekrar kontol yapın. Sevdiğinize karşı daha fazla sorumluluk hissedeceksiniz ve güvensizliğin üstesinden gelmek için onu ilgi odağı yapmaya çalışacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün doğal yaratıcılığınız ve sezgilerinize yardımcı olacak. Sizi tasalandıran şeylerle savaşmak için büyük bir istek duyacaksınız. Ancak yıldızlar ihtiyatlı olmanızı öneriyor. Çalışanlar bugün iş arkadaşları ve patronlarıyla tehlikeli çatışmalara girmemek için kendilerini kontrol etmeyi başarmak zorunda kalacaklar.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. İletişimde olduğunuz kişilerle anlaşmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi zor duruma sokabilir. Gündeminiz çok yoğun olabilir. Etki altında kalacağınız durumlar olabilir. Bazı konularda hızlı karar alabilirsiniz. Düşüncelerinizde abartılar olabilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: İşinizde başarılı olacağım derken partnerinizi ihmal etmeye başladınız. Bu durum ileride hoşgörüsüz durum oluşturabilir. Ona vakit ayırmayı bilmelisiniz. PARA: İş hayatınızdaki başarılarınızın sebebi siz de biliyorsunuz ki yakın dostlarınız. Onlar sayesinde parasal yönden rahata ulaşacaksınız. SAĞLIK: Şiddetli kas ağrılarınız varmış gibi hissediyor ve sürekli yatmak istiyorsunuz. Bu sizin bedensel olarak yorğunluğunuzun aynasıdır.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Beklenmedik olaylar ya da bir insanın sizinle uğraşması söz konusu olabilir. Seyahatlerinizde dikkatli olun. Sabırsızlıktan kaçınmanız gerekiyor.