Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

23 Temmuz 2021 Aslan burcu yorumu

Duygusal ve hassas olduğunuz bir gün. Sevdiklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Alıngan bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Hareket halinde olmak sizi rahatlatacak. Dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın ve sorunları büyütmeyin. Birlikte iş yaptığınız kişiler veya sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirebilirsiniz. Fakat anlaşılmadığınızı düşünmek yerine isteklerinizi ortaya koymak için gayret gösterirseniz iyi olacak. Duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Aslında enerjik ve yapıcı olduğunuz bir dönemdesiniz ve ilginç çözümleriniz ile dikkat çekici olacaksınız.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Zaman kaybetmeyin ve bu güzel dönemin keyfini çıkarın. Biraz yatırımda bulunun veya önemli şeyler alın. Bir yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmayı başaracak, birlikteliği yakalayacak ve sorumlu bir şekilde hayatla birlikte yüzleşmenin yeni bir yolunu bulacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün aklınızdakini uygulamak için çok enerji harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bu kolay olmayabilir ancak yıldızlar çabanızı ödüllendirecek. Bugün yükseleni Yengeç burcu olanlar için kararlar henüz olgunlaşmamış, zaman kazanın. Kısa süre içinde kader önünüze yeni ve ilginç fırsatlar çıkaracak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Henüz yeniay doğmadığı için bugün koşullar yorucu ve sıkıştırıcı olabilir. Bugün bekleme ve sıkışma olabilir, elde olmayan nedenlerle uğraşabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Gelecekte kötü günler olacağının sinyalini almışçasına dikkatli ve sabırlı davranıyorsunuz. Kötülükleri alt etmenin yolunu bulmuş gibisiniz. Bu azminizle insanların size dokunması mümkün olmayacak. Ancak iyimserliğinizi kaybetmemelisiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendinizi düşüneceğiniz, isteklerinize yoğunlaşacağınız ve görüntünüze önem vereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Planlarınızı dillendireceksiniz.21 TEMMUZ 2017 ASLAN BURCU YORUMUBugün, önemli meselelerle ilgili perde arkası olaylar fazlasıyla ilginizi çekebilir. Bulunmanız gereken dış ortamlarda bazı sorunlar ve sıkıntılar oluşabilir. Seyahat, eğitim, hukuk ve medya alanlarınızda da sorunlara açık olacaksınız. Her konuda tedbirli davranın.