Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

02 Ağustos 2021 Aslan burcu yorumu

Jüpiter üzerinizde parlıyor. Jüpiter_in büyüteç etkisi bolluk ve bereket verir lakin Jüpiter her şeyi büyütür. Yani böyle bir dönemde her ne var ise, her şeyi büyütme özelliği açığa çıkar. Üstelik şu sıralar Mars Akrep burcuna geçiş yaptığı için Jüpiter ile sert etkileşim içinde bulunuyor ve bu kez beklentileri büyütüyor. Beklediğinizden daha farklı gelişen olaylar karşısında derinleşebilir ve içinde bulunduğunuz durumu sorgulayabilirsiniz ve şimdiye kadar görmediğiniz detayları görebilirsiniz. Detayların içindeki fırsatları kullanabilmek için fazla derinleşmemek gerekiyor.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Sizden kaynaklanmayan bir ihmal, sizi de bir şekilde huzursuz edecek ve bu konuda yapılan yorumlara kızacaksınız. Sevgilinizle doğada bir gün geçireceksiniz. Beklenmedik davetler sizi sevindirecek.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün durumunuz avantajlı ve iyi fırsatlarla dolu görünüyor. Yıldızlar size faydalı bir haber ve cesur iş projeleri getirecek. Kartlarınızı en iyi şekilde oynamaya çalışın. Yıldızlar bu burcun yeni bir iş arayan ya da belli bir alanda uzmanlaşmak isteyen gençleri için özellikle olumlu olacak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde ailevi konular gündeme gelebilir. Geçmiş kalan konuları çözümlemek isteyebilirsiniz. Toprak ve emlak konuları ile ilgilenebilirsiniz. Günün ikinci yarısında kendinize zaman ayırabileceksiniz. Gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Çocuklarınızla ilgili durumlar sizi oylayabilir. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İşleriniz bugün sizi fazla yormayacak. Gün sonunda beğendiğiniz kişiden alacağınız haber sizi üzebilir.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, olayların eğlenceli yönlerine odaklanarak hareket etmek isteyeceksiniz. Düşünceleriniz, hissettiklerinizle veya yaptıklarınızla örtüşmeyebilir.