Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

07 Ağustos 2021 Aslan burcu yorumu

Duygularınız derinleşmiş olabilir ve karamsar hissederek güne başlayabilirsiniz fakat öğlene doğru haliniz değişecek. Alacağınız bir haber ile canlandığınızı hissedebilirsiniz ve düşüncelerin derinliğinden sıyrılıp çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Farklı çevreler, olaylara sizden daha farklı bakan kişiler ve yabancıların düşüncelerinden etkilenebilirsiniz ve siz de olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Öğleden sonra dikkatinizi evinize veya iş yerinize yöneltebilir ve bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Eşyaların yerini değiştirebilir ve yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Böylece düşüncelerinizi de düzenleyebilirsiniz. Ayrıntı gerektiren işler yapanlar için verimli bir gün.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Sizinle işbirliği yapan birine karşı soğuk davranacaksınız. Kaba olmamaya ve görevlerinizi özenli bir şekilde yerine getirin. Sonunda durulacaksınız. Geçmişteki kininizin üstesinden gelecek ve sonunda daha iyi yaşamak ve kendinizi sevgilinizin taleplerine daha büyük bir tutkuyla adamak için yeni ve beklenmedik fırsatlar yakalayacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. Eğer bir girişimi iseniz zorlu hedefinize ulaşabilmek için tüm liderlik niteliklerinizi göstereceksiniz. Yıldızlar girişiminize yardımcı olacak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün beraberliklerinize daha özenli yaklaşmalısınız. Daha iyi bir dinleyici olmaya bakmalısınız.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ARKADAŞINIZ sayesinde tanıyacağınız bir insan hayatınıza girebilir. Acele kararlar almayın, ilk intibanız yanıltıcı olabilir. Önce izleyin.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eşinizle veya sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız bugün her zamankinden çok daha güçlü olacak. Bu durum size kendinizi çok iyi hissettirecek. Aile ortamlarınızda zorlanmalar yaşasanız da zihniniz dengeli ve huzurlu olacağından işleriniz rahat akabilir.