Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

10 Eylül 2021 Aslan burcu yorumu

İsteklerinizi gerçekleştirmek için olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başaracaksınız ve böylece sizi rahatsız eden her ne var ise fikirlerinizin değiştiğini hissedeceksiniz. Bu arada karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin ve şansınızı sorgulamak yerine alışkanlıklarınızı değiştirin. Biraz daha anlayışlı ve yapıcı davranmalısınız. Aslında mantığınız ile hareket etmeyi başarabilirsiniz ve böylece içinizden yükselen kuvvetli arzular ile başa çıkabilirsiniz. Dikkatinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve arkadaşlarınız ile iletişiminiz giderek kuvvetleniyor. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Kafanız karışacak ve kendinizi stres altında hissedeceksiniz ve her şey üzerinize gelecek. Bunu belli etmeyin ve güven vermeyen kişilere sırlarınızı açmayın. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir ve bunlar da sizin aşırı merakınıza bağlı; fakat Ay olaylara açıklık getirmenize yardımcı olacak.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Kurnazca yatırımlar yapmanın tam zamanı. Hep hayalini kurduğunuz geleceğin temellerini atmanın zamanı geldi. Yıldızlar özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda. Size yeni ortamlarda etkinlikler sunacaklar ve dış bağlantılarınızda da talihli olacaksınız.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün uzaklarla, yolculuklarla ilgili yenilikler ve kendinizi daha özgür hissedebileceğiniz olanaklar var. Daha iyimser ve bağımsız davranabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün istekleriniz biteceğe benzemiyor. İş ortaklarınızla bugün tartışabilirsiniz. Unutmayın bütçeniz harcamalara bugün müsait değil.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yaratıcılığa dayalı işlerinizde doğru iletişim ve doğru ilişkilerle istediğiniz adımları atabileceksiniz. Bugün, iş hayatınızda etkili insanların desteğini ve gücünü üzerinizde hissedebilirsiniz.