Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

01 Ekim 2021 Aslan burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. Gelişmeler beklediğiniz gibi olmayabilir fakat isteğinizi gerçekleştirmek için biraz sabırlı olmanız gerekiyor ve olaylar tarzınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Aceleci davranmayın ve olayların gelişmesini bekleyin. Öfkeli ve hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz. Seyahate çıkmak ve bulunduğunuz ortamı değiştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Aslında isteklerinizi gerçekleştirecek gücünüz var. Fakat moralinizi yükseltmeniz gerekiyor. Karar vermek için acele etmeyin.

Aslan burcunun bugün genel durumu

İşiniz için size yeni bir çevre kazandıracak bir davet sayesinde farklı bir dönem geçireceksiniz. Her ne kadar Ay sizin arkadaşınız olmasa da, sezgileriniz problemleri önceden görmenizi sağlayacak.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Sevinç dolu bir gün sizi iş ve görevlerinizden uzaklaştıracak. Yapabilirseniz biraz gevşeyin. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Evlilikte ve yakın ilişkilerinizde daha sakin ve dengeli olmaya gayret etmelisiniz. Gereksiz inatlaşmalardan vazgeçmelisiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ay'ın konumu jüpiterde olması sebebinden dolayı bugünlerde şansınız mükemmel. Yeni iş teklifleri veya işinizde ki yenilenme sizleri mutlu ederek, rakiplerinizi kıskandıracak. Şansınız uzun bir süre devam edeceğe benziyor.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizdeki insanlarla, akrabalarınız ya da varsa kardeşlerinizle iletişiminiz güçlü ve tek taraflı akabilir. Bir araya geldiğiniz insanları dinlemekten ziyade siz bir şeyler anlatmaya meyilli olacaksınız. Onlara da konuşma hakkı tanımaya özen gösterin.