Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

05 Ekim 2021 Aslan burcu yorumu

İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve sabırsız olabilirsiniz. Geriliminizi çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Özellikle önemsediğiniz kişilere karşı daha dikkatli davranmanız gerekiyor. Aslında davranışlarınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz veya onların ziyaretine gidebilirsiniz. Seyahatler ve sportif faaliyetler keyfinizi yerine getirecek. Geleceğe yönelik daha ciddi istekleriniz olabilir ve kararlı davranabilirsiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Çok olumlu bir döneme giriyorsunuz, özellikle de kendi işinizin sahibiyseniz. Sevgilinizin hiç beklenmedik bir tavırla teste tabi tutacağı sezgilerinize güvenmeyin, tedbiri elden bırakmamaya çalışın.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İş yine sizden daha fazlasını talep ediyor. Bir üstünüzle uğraşmanız, çok sohbet edip az iç çekmeniz gerekecek. Bu her zaman kolay olmayacak. Gençler bugün gelişme için harika bir fırsat yakalayabilirler. Bir üstünüz size büyük sorumluluklar yükleyebilir.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda daha gergin olabilirsiniz. Finansal konularda temkinli davranmalısınız. Duygusal konularda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde mücadele verdiğiniz işlerde yıprandığınızı hissedebilirsiniz. Size stres yaratan konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinize önem vermelisiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün katılacağınız toplantılarda kalabalık ortamlar sizi sıkabilir. Mutsuz olduğunuz zaman bulunduğunuz yerden uzaklaşmalısınız. Yalnızlık size iyi gelecektir.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Harcamalarınız konusunda fazla cömert ve dağınık bir yapı sergileyebilirsiniz. Ailenize karşı güzel jestler içinde olacaksınız. Uzak yolculuklarda tedbirli olmanızda fayda var.