Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

06 Ekim 2021 Aslan burcu yorumu

İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve sabırsız olabilirsiniz. Geriliminizi çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Özellikle önemsediğiniz kişilere karşı daha dikkatli davranmanız gerekiyor. Aslında davranışlarınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz veya onların ziyaretine gidebilirsiniz. Seyahatler ve sportif faaliyetler keyfinizi yerine getirecek. Geleceğe yönelik daha ciddi istekleriniz olabilir ve kararlı davranabilirsiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Çok olumlu bir döneme giriyorsunuz, özellikle de kendi işinizin sahibiyseniz. Sevgilinizin hiç beklenmedik bir tavırla teste tabi tutacağı sezgilerinize güvenmeyin, tedbiri elden bırakmamaya çalışın.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. Eğer bir girişimi iseniz zorlu hedefinize ulaşabilmek için tüm liderlik niteliklerinizi göstereceksiniz. Yıldızlar girişiminize yardımcı olacak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde hayatınıza yeni anlamlar katmak isteyebilirsiniz. Almak istediğiniz eğitimlere başlayabilirsiniz. İşlerinizi hallederken ifadelerinize özen gösterin. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sizi ruhsal olarak etkileyecek olaylar yaşayabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda duygusal karmaşalar yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Barış... Kaçmaktan usandığınız günü fırsat bilen küs olduğunuz kişiler gönlünüzü almak için ellerinden geleni yapabilirler, dayanamayıp affetmeniz çok olasıdır.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uzaktaki tanıdıklarınızdan haberler alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın seyahat ortamlarında beklenmedik olaylar oluşabilir. Bu dolunayda güzel parasal gelişmeler yaşanabilir.