Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

11 Ekim 2021 Aslan burcu yorumu

Yaşadığınız olaylar heyecanlanmanıza ve yoğun duygular yaşamanıza neden olabilir. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce itiraz ettiğiniz konular ile ilgili itirazlarınız sürebilir fakat daha olumlu ve anlayışlı davranmayı başaracaksınız. Çünkü iyi duygularınız yükseliyor ve kendinize olan güveniniz artıyor. Eskiden karar verildiği halde uygulanmamış veya başlamamış konular tekrar gündeme gelebilir ve harekete geçebilirsiniz. Bu arada ekip çalışmaları sırasında ortaya çıkabilecek karışıklıkların üzerinde fazla durmayın ve sözlerinize özen gösterin. Sabırlı davranırsanız, kazanacaksınız.  

Aslan burcunun bugün genel durumu

Çok istediğiniz bazı ürünleri almak için fiyata bakmadan harcama yapma dürtüsüne direnin. Bir sevdiğinize hediye almayı düşünüyorsanız da yine bütçenizi aşacak masraflara girmekten kaçınmalısınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Ortaklıkla ilgili konularda sürpriz haberler gelebilir. İşbirliği ile yürütülen bir projeyle de ilgili olumlu olaylar yaşanabilir. Kazancınızı artıracak güzel sürprizler, bugünden itibaren ana konulardan olabilirler.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı plan, program veya düzenlemeleri kendi istek ve ihtiyaçlarınıza göre tekrar şekillendirebilirsiniz.

Gerekli değişiklikleri yaparken keyifli vakit geçirebilirsiniz ve elde ettiğiniz sonuçlar sizi tatmin edebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında beklemeler var ancak öğle sonrasında kısa yolculuklar, ziyaretler gündeme gelebilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aniden ortaya çıkan parlak fikirler hemen her konuda ilerleme sağlamanızı sağlayabilir. Gereken gayreti gösterirsiniz gerçekten başarabilirsiniz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca toplum içinde yetenekleriniz ve çalışmalarınızla ön plana çıkarken, aileniz, kurumlar ve çalışma arkadaşlarınızdan daha fazla destek görebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde dikkatli olunması gereken bugün, hayatınızdaki erkeklerle güç mücadelesine girmemeye ve ev alım satımı gibi bir işiniz varsa ertelemeye çalışmanız faydalı olacaktır.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda hiç olmayacak yerlerde gereğinden fazla rahat davranabilir, lazım olan yerlerde tam tersi bir tutum içine girebilirsiniz. Her şeyi maddi yönden karşılaştırıyorsunuz.