Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

05 Kasım 2021 Aslan burcu yorumu

Gün içinde karmaşık duygu ve düşünceler içinde olabilirsiniz. Bazı karşılaşmalar eski dostlarınızı size hatırlatacak. Yolda karşılaştığınız kişiyi çok eski bir tanıdığınız olduğunu düşünerek yanına gidebilir ve sonra o olmadığını anlayabilirsiniz. İlişkilerinizi düşünürken eski sevgiliyi veya çocukluk aşkınızı hatırlayabilirsiniz. Bu arada projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Çevrenizdeki bazı kişilerin davranışları üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir fakat çözümleyici bir tavır içinde olun ve sorunların üzerine gitmekten kaçının.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Özellikle bu dönem, her fırsatı değerlendirmek konusunda cesur davranacaksınız; sınırlarınızı biraz olsun aşacaksınız ve geliriniz de artacak. Yeni tanıştığınız bir kişinin sıcak ve kibar davranışları sizi çok etkileyecek ve onun ilgisini çekmek için elinizden geleni yapacak, muhtemelen pohpohlama tekniği kullanacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. Eğer bir girişimi iseniz zorlu hedefinize ulaşabilmek için tüm liderlik niteliklerinizi göstereceksiniz. Yıldızlar girişiminize yardımcı olacak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gerçekleşen dolunay, hafta sonu olmasına karşın iş ve sorumluluklarla ilgili konulara dikkat çekmekte. Biraz daha esnek olmaya bakmalısınız.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızdaki yoğunlu- ğunuz, iş alanlarınızda kritik kararlar almanıza veya hassaslıklar yaşamanıza yol açabilir. Kariyerinize ve toplum önündeki duruşunuza dikkat edin.