Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

10 Mart 2022 Aslan burcu yorumu

Bugün alacağınız haberlerden etkilenebilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Eski kararlarınızı gözden geçireceksiniz ancak karar değiştirmek için uygun zaman değil. Olayları akışına bırakın ve duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırın. Yanlış anlamalar olabilir, tartışmalardan uzak dursanız iyi olacak. Aslında isteklerinizi gerçekleştirmek için fikirlerinizi değiştirebilirsiniz. Bu arada yakınlarınız ile aranızdaki iletişim sorunlarının üzerine gitmeyin ve önemsediğiniz kişileri fazla zorlamayın. Yaşam enerjiniz yüksek. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Yaratıcı doğanızı canlandıracak yeni insanlarla tanışacak ve ne kadar enerjik olduğunuzu etrafınızdakilere göstermek isteyeceksiniz. Sevgilinize karşı çok inatçı ve kıskanç davranacaksınız. Limitler koymaya ve onun sizden bağımsız karar vermesini engellemeye çalışacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. Eğer bir girişimi iseniz zorlu hedefinize ulaşabilmek için tüm liderlik niteliklerinizi göstereceksiniz. Yıldızlar girişiminize yardımcı olacak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. İkili ilişkilerdeki değişken koşullara ayak uydurmanız gerekebilir. Sorumluluklarınızdaki yoğunluk kendinizi göstermeniz için iyi bir fırsat olabilir. İşlerinizde daha fazla mücadele etmeniz gereken koşullar oluşabilir. Çocuklarınıza zaman ayırabilirsiniz. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Jüpiter’in gerilemesi hızlı gelişen olaylarda gözden kaçırdıklarınızı size gösterecek. Birkaç ay boyunca işlerinizde yavaşlamalar ve ertelenmeler oluşursa bu etkileri göz ardı etmeyin.