Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

16 Mart 2022 Aslan burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacaksınız ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Bu arada dedikodular ile ilgilenmeyin ve yapmanız gereken işleri aksatmayın. Görmek istemediğiniz kişiler karşınıza çıkabilir veya gitmek istemediğiniz yerlere gitmek durumunda kalabilirsiniz. Fakat kafanızı karıştıran düşüncelerden uzaklaşacak ve istekleriniz ile ilgileneceksiniz. Spor yapmak, çevre gezileri ve hareketli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Bu arada geleceğe yönelik yaptığınız projelerinizi herkese anlatmayın. Ciddi işler yapmak ve önemsenmek istiyorsunuz. Ve bu isteğinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Birçok problemle karşılaşacaksınız, ancak güven duyacağınız bir yardımcınız da olacak. Partnerinizle henüz yaşadığınız bir tartışmayı çözüme ulaştıracaksınız. İnatçılığınızla onu daha fazla tahrik etmemeye çalışın.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Güçlü ve saygın mevkilere gelme ihtimali olan talepkar ancak ilginç durumlara dâhil olacaksınız. Yaratıcı zekânız sizi garantili başarıya götürecek. Gençler haberler alacaklar, yepyeni işler bulacaklar ve yıldızlar ilk istikrarlı işini arayanlar için özellikle olumlu bir konumda olacak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay bugün 10:32 ile 13:11 arası boşlukta. Öğle saatlerinde yeni işlere başlamak yerine mevcut işlerinizi toparlamalısınız. Bugün ilgilendiğiniz konuları sonuçlandırmakta zorlanabilirsiniz. Sizi endişeye sevk eden durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Evliliğinizde ya da ilişkinizde sahip olduğunuz ortak değerleriniz konusunda tartışmalara girmekten uzak durmalısınız.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Davranışlarınızdaki değişimle huzuru bulmuş gibisiniz. Hayatı anlamlandırmaya çalıştığınız bu dönemde her şey size farklı görünebilir. Değişik yerler keşfedeceksiniz.