Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

19 Mart 2022 Aslan burcu yorumu

Kendinizi canlı ve zinde hissederek uyanabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Ancak öğlene doğru duygularınız değişecek dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Karşılaştığınız olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Eskiden önemsediğiniz konular ve kişiler sizin gözünüzde değerini kaybetmiş olabilir. Dostlarınızı ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu arada dostlarınızın değişmiş olduğunu düşünmeniz mümkün ancak siz de değişiyorsunuz ve olayları daha farklı açılardan değerlendiriyorsunuz ve özgürleştiğinizi hissediyorsunuz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Satürn sizi zorlayacak. Gözünüzü açık tutun ve dikkatli olun. Olaylara aceleyle yaklaşmayın ve her zaman sakinliğinizi koruyun. Çok önemsiz bir sebepten dolayı sevgilinizle ufak bir tartışma yaşayacaksınız, bu da sizi biraz üzecek. Sesinizi yükseltmemeye çalışın.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İkna olmadığınız durumlardan kaçının. Yıldızlar işinizi engelleyebilir. Her şeyi riske atmayın ve karar alırken sakince alın. Üçüncü dekantta doğanlara, özellikle de kamu sektöründe çalışanlara müjdeli haberler geliyor. Kartlarınızı elinizden geldiğince iyi oynayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yüksek enerjinizle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Uzaktaki kişilerden gelecek haberler gündeminizde olabilir. Ani bir istekle tatil ya da yolculuk planları yapabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda çok daha hevesli olduğunuz bir gündesiniz. Fikir ve düşüncelerinizi çevrenizdeki kişilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. Fakat yersiz yere fikir tartışmalarına girmemelisiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Az tanıdığınız insanların yanında farklı bir gün sizi bekliyor. Seyahatlerde çabuk sıkılabilirsiniz. Yine de farklı insanlardan alacağınız güzel enerjiler sizi mutlu edebilir.