Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

08 Nisan 2022 Aslan burcu yorumu

Önem verdiğiniz konularda disiplinli ve kararlı davranacaksınız. Özellikle günün ilk yarısı yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için daha disiplinli bir tavır içine gireceksiniz. Yaratıcılık gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapmak keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizi ortaya koyabilirsiniz ve etkileyici olabilirsiniz. Farklı çevreler ve teknoloji ile ilgili çalışma yapan kişiler ile iletişim kurabilirsiniz ve daha kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Gelişmeler sizin beklediğiniz gibi oluşuyor ve kendinizi daha güçlü hissetmeye başlıyorsunuz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Durgunsunuz, bu da sinirlerinizi bozuyor ve bugün yaptığınız hiçbir şeyden tatmin olmamanıza sebep oluyor; biraz hayal kurmaya çalışın. Hala ruh ikizinizi bulamadıysanız, elinize kaçırılmayacak bir fırsat geçecek; dışa dönük olmanız gerektiğini unutmayın.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. Eğer bir girişimi iseniz zorlu hedefinize ulaşabilmek için tüm liderlik niteliklerinizi göstereceksiniz. Yıldızlar girişiminize yardımcı olacak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Oğlak burcunda Mars ve Pluton’la birleşen Ay, kişisel işlerinize zaman ayırabileceğinizi göstermekle birlikte, sağlık ve düzen konularını zorlaştırabilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Toplum içinde rahatlatıcı ve hayatınızı destekleyen enerjiler altına giriyorsunuz. İş alanlarınızda attığınız adımlarda doğru ilişkiler kuracaksınız.