Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

10 Mayıs 2022 Aslan burcu yorumu

Bugün önemsediğiniz kişiler ile görüşebilir ve ciddi konular ile ilgilenebilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz halsizlik ve isteksizlik gün içinde dağılacak ve dikkatinizi önem verdiğiniz konulara odaklayacaksınız. Üstelik yaşlı kişiler, patron ve otoriteyi temsil eden kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız. Böylece sabırsızlığınız azalacak ve yakınlarınıza karşı anlayışlı davranacaksınız. Yapmanız gereken işler ve daha önce almış olduğunuz sorumluluklar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Fakat bugün sabırlı ve disiplinli davranacaksınız.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bir üstünüzle yaşayacağınız bir anlaşmazlık yol değiştirmenize sebep olacak. Başka bir imkanınız yoksa tüm kapıları kapatmamaya çalışın. Sevdiğiniz bir kişinin tavsiyesini seve seve kabul edeceksiniz; ruhunuzla hareket edecek ve aşılmaz olduğunu düşündüğünüz bir engelin üstesinden geleceksiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlardan en iyi şekilde istifade etmek için iyi bir gün; huzursuzluk ve sabırsızlığa sebep olabilirler ancak aynı zamanda size inisiyatif ve motivasyon verecekler. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Finansal konularda dikkatli olmanız gerekebilir. Ortaklı konularla ilgileneceğiniz bir gün. Gelecek beklentilerinizle ilgili konulara zaman ayırabilirsiniz. Korku ve endişe duyduğunuz konularla ilgili tartışmalara girebilirsiniz. Kadın arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde daha hayalci olabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önemli seçenekler ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Anne veya babanızın hayatında da şanslı açılımlar söz konusu olacak. Bu aralar şansınıza ve yapacaklarınıza güvenmelisiniz.