Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

15 Haziran 2022 Aslan burcu yorumu

Güne yoğun duygular ile başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız olabilir fakat isteklerinizi ortaya koymanız pek kolay değil. Büyüklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ancak yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve artık olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz. Böylece sabırlı davranabilirsiniz ve korkularınız ile başa çıkabilirsiniz. Daha önce istekleriniz için çok çalışmış olabilirsiniz ve kendinizi zorladığınız konu ile ilgili gelişmeler şimdi sizin istediğiniz yönde oluşuyor.Bazı gelişmeler sizin istediğinizden daha yavaş olsa bile kararlı davranmayı başaracaksınız ve güçlü kişilerin desteğini alacaksınız.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Niteliklerinizi onaylamanızı sağlayacak ve kariyerinizde iyi bir gelişmeyi garantileyecek güzel sürprizlerle karşılaşacaksınız. Sevgilinizin davranışlarında çok kusur bulmaya çalışmayın; onun sınırlarını kabul ederseniz daha fazla sevgi ve şefkat göreceksiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Tavsiyelerinizi daha da değerli hale getirecek olan netliğinize dayanarak sorunları kavrayabilecek ve kavramları iyi bir şekilde özümseyebileceksiniz. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları zarara uğramamak istiyorlarsa para hareketlerine çok dikkat etme konusunda uyarıyor.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sahip olduklarınızı korumak için daha çok çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Ailevi konularda kendinizi hassas, gergin hissedebilirsiniz. Kaybetme duygunuz sizi endişelendirebilir. Duygularınızı içinizde yaşayabilir, çevrenize açmayabilirsiniz. Kardeşleriniz ile birlikte plan yaparak gerginliğinizi üzerinizden atabilirsiniz. Aile ziyaretleri yapmanız muhtemel.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yeni oluşumlar hoşunuza gitse bile, hayatınıza hangi anlamda yarayacağını kestirebilmiş değilsiniz. Bugün, sorumluluklarla baş etmek duygusal açıdan kolay olmayacak.