Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

22 September 2022 Aslan burcu yorumu

Kendinizi gergin ve huzursuz hissedebilir ve çevrenizdeki kişilerin davranışlarına takılı kalabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve ayrıntılara takılı kalmayın. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız bazı olayları hatırlayabilirsiniz. Belki anneniz ile yaşadıklarınız veya çocukluk günlerinize dair unutulmuş olayları hatırlayabilirsiniz fakat artık olaylara bakış açınızı değiştiriyorsunuz ve kendinizi daha özgür ve rahat hissedeceksiniz. İlginç kalabalıklar ve büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz ve çevrenizi genişletebilirsiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Acele etmeyin, özellikle de konsantrasyon gerektiren konular üzerinde çalışmanız gerekiyorsa; çünkü bu kolayca fark edilebilecek hatalara sebep olabilir. Yeni bir arkadaşınızda duyduğunuz ilgi partnerinizi kızdıracak; öfkeli laflar duymanız muhtemel.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Güçlü ve saygın mevkilere gelme ihtimali olan talepkar ancak ilginç durumlara dâhil olacaksınız. Yaratıcı zekânız sizi garantili başarıya götürecek. Bugün yükseleni Yengeç burcu olanlar için kararlar henüz olgunlaşmamış, zaman kazanın. Kısa süre içinde kader önünüze yeni ve ilginç fırsatlar çıkaracak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkileriniz ve evliliğiniz gündeminizi meşgul edebilir. Eşinizle ilgili konularla uğraşabileceğiniz durumlar, hassasiyetler olabilir. İlerleyen saatlerde yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Bazı konularda dengenizi korumakta zorlanabilirsiniz. Sabırlı ve iyi bir dinleyici olmaya bakın. Kendinizi daha net anlatmanız yararlı olacaktır. Sosyal gruplar içine katılmanız rahatlamanızı sağlayacaktır.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür Güneş kavuşumu maddi kazançlar, üretim alanınızda yeni başlangıçlara imkan tanıyor. Geçmişin tekrarının konfor alanı yaratmasına izin vermeden yenilenmekte fayda var. Yeni anlaşmalar, sözleşmeler olası.