Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

02 Ekim 2022 Aslan burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. Gelişmeler beklediğiniz gibi olmayabilir fakat isteğinizi gerçekleştirmek için biraz sabırlı olmanız gerekiyor ve olaylar tarzınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Aceleci davranmayın ve olayların gelişmesini bekleyin. Öfkeli ve hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz. Seyahate çıkmak ve bulunduğunuz ortamı değiştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Aslında isteklerinizi gerçekleştirecek gücünüz var. Fakat moralinizi yükseltmeniz gerekiyor. Karar vermek için acele etmeyin.

Aslan burcunun bugün genel durumu

İşiniz için size yeni bir çevre kazandıracak bir davet sayesinde farklı bir dönem geçireceksiniz. Her ne kadar Ay sizin arkadaşınız olmasa da, sezgileriniz problemleri önceden görmenizi sağlayacak.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Sevinç dolu bir gün sizi iş ve görevlerinizden uzaklaştıracak. Yapabilirseniz biraz gevşeyin. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızda olan gelişmeler sizi daha fazla meşgul edebilir. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele edeceğiniz bir gündesiniz. Otorite figürlerinden destek alıp, duygusal olarak yıpranacağınız olaylar olabilir. İkili ilişkilerinizdeki duygusal değişiklikler sizi ani kararlar almaya itebilir. Mücadele ettiğiniz konularda yorulabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İçindeki ışığın farkında ancak onu yansımak için acelesi olmayan Aslanlar için bugün toplumsal amaçlar doğrultusunda çalışma imkanları var. Yeni gruplara, organizasyonlara üye olabilir, kendinizi ve hedeflerinizi yenileyebilirsiniz.