Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

06 Ekim 2022 Aslan burcu yorumu

İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve sabırsız olabilirsiniz. Geriliminizi çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Özellikle önemsediğiniz kişilere karşı daha dikkatli davranmanız gerekiyor. Aslında davranışlarınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz veya onların ziyaretine gidebilirsiniz. Seyahatler ve sportif faaliyetler keyfinizi yerine getirecek. Geleceğe yönelik daha ciddi istekleriniz olabilir ve kararlı davranabilirsiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Çok olumlu bir döneme giriyorsunuz, özellikle de kendi işinizin sahibiyseniz. Sevgilinizin hiç beklenmedik bir tavırla teste tabi tutacağı sezgilerinize güvenmeyin, tedbiri elden bırakmamaya çalışın.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. Eğer bir girişimi iseniz zorlu hedefinize ulaşabilmek için tüm liderlik niteliklerinizi göstereceksiniz. Yıldızlar girişiminize yardımcı olacak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi konularla, harcamalarınızla daha çok ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak masraflar ve elde olmayan durumlarla da uğraşabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Öne çıkmak, ilgi alanınızda olan insanlarla temas etmek sizin için önemli. Geçmişten gelen ailevi konular gündem olup huzur kaçırabilir. Bugün önceliğiniz bireysel tatmin arayışınız olacaktır ancak ilişkilerde adil olmak önemli.