Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

08 Ekim 2022 Aslan burcu yorumu

Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Karşılaştığınız olaylar düşüncelerinizin ve duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve karmaşık duygular içine girebilirsiniz. Eviniz ile ilgili bazı rahatsızlıklarınız olabilir veya istediğiniz halde bir türlü gerçekleşmeyen ya da yavaş gelişen olaylar yüzünden baskı hissedebilirsiniz. Sabırlı olun ve sorunların üzerine gitmekten kaçının. Eski arkadaşlarınız ile ilgili duygularınız değişebilir ve dostluklarınız bitme noktasına gelebilir. Aslında alışkanlıklarınız ile birlikte çevreniz değişebilir. br />

Aslan burcunun bugün genel durumu

Tutumlu davranırsanız, her zamanki gelirinizden yüksek mükemmel fırsatlar elde edeceksiniz. Sonunda çalışmalarınızın meyvesini toplayacaksınız. Çok güzel bir akşam geçireceksiniz ve önceden soğuk ve tutarsız olduğunu düşündüğünüz birine güven duyacaksınız. Bu kişiyi daha yakından tanıma imkanı bulacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Ayaklarınızı gerçekliğe sıkı sıkı basın. Yeterince dikkatle dinlenmediğiniz hissine kapılacaksınız. Sabırlı olun. İlk dekantta doğanlar oturup sonuç almayı beklememeliler, çünkü bu sonuçlar harcayacakları çabaya bağlı olacak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay’ın ışığı küçülürken, parasal alanda, alışverişte daha dikkatli olmalısınız. Dikkatinizi evle ilgili şeylere de yöneltebilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu konfor arayışınız , tembellik etme arzunuz ve harekete geçmek için teşvik edilme ihtiyacınız olabilir. Açık havada sevdiklerinizle olmak size iyi gelir. Pratik ve uygulamayı sevdiğiniz faliyetler içinde olurken, damak zevkinize uygun yemekler deneyebilirsiniz. Grup faliyetlerinde baskıcı olmamaya gayret edin.