Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

04 Kasım 2022 Aslan burcu yorumu

Yoğun duygular ve karmaşık düşünceler ile güne başlayabilirsiniz. Fikirlerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Dışarda olmak ve farklı işler ile uğraşmak keyfinizi yerine getirebilir. Ancak alacağınız haberler ve karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Bugün duygularınızı denetlemeniz zor olabilir. Çünkü bugün Güneş tutulması meydana geliyor ve sizi doğrudan etkilemese bile Satürn_ün kuvvetli etkisini hissedeceksiniz. Aslında tarzınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirmeye zorlayan olayların meydana geldiği bir dönemdesiniz ve öğleden sonra meydana gelecek tutulma esnasında açığa çıkan kozmik enerji sizin için değiştirici olabilir.

Aslan burcunun bugün genel durumu

İşinize yarar imkanlar elde edeceksiniz, fakat yıldızlar sizin yanınızda değil, bu yüzden tembelliğiniz ve ilgisizliğiniz yüzünden bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Sevgilinize karşı katı olmaya meyilli olacaksınız. Gereksiz ve adil olmayan eleştirilerde bulunacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İş yine sizden daha fazlasını talep ediyor. Bir üstünüzle uğraşmanız, çok sohbet edip az iç çekmeniz gerekecek. Bu her zaman kolay olmayacak. Gençler bugün gelişme için harika bir fırsat yakalayabilirler. Bir üstünüz size büyük sorumluluklar yükleyebilir.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eğer alışveriş yapıyorsanız biraz daha gerçekçi olmaya bakın. Parasal konularda, harcamalarınızda daha çok dalgalanma olabilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün tembellik etme arzunuz ve harekete geçmek için teşvik edilme ihtiyacınız olabilir. Harcamalarda ihtiyaçları gözetmek ve tasarruflu davranmak önemli. İnsan ilişkilerinde liderlik edip yönlendiren vasıflarınız gün boyu işinize yarayacaktır. Baskıcı davranışlardan kaçının.