Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

20 Şubat 2023 Aslan burcu yorumu

Yakın bir zamanda gönlünüzü hoş edecek yeni tanışmalar içine girebilirsiniz. Bazı konulardaki statükoculuğunuz, bu tanışmalarla sizi terk edecek. Şu sıralar akraba türü yakınlıklarda kulağınıza gelecek duyumların etkisi altında kalmamanız gerekiyor. Bazı abartılar, kişiliğinizdeki duygusallığa yönelik. Kolay dolduruşa gelen imajınızı yıkmanız gerekiyor.

Aşk:

İkili özel ilişkilerde karşınızdakini germe özelliğiniz, aşk beraberliklerinizde de gözlenebiliyor. Belli ölçülerde sergileyebileceğiniz tolerans, birçok şeyi yerli yerine oturtacak.

İş:

Mesleki bilginizi arttırma çabalarınız, iyi bir kariyer elde etmenizi sağlayacak. Karizmatik biri olarak görülmeniz, iş ilişkilerinizde inisiyatif kullanma kolaylığı sağlıyor size.

Para:

Ek işlerinize ayırdığınız zaman, işyerinizde her haliyle belli olup göze batıyor. Yeni, yeni para kaynakları arıyorsunuz. Bu açılım, bazı rahatsızlıkları kaçınılmaz hale getirebilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Çünkü uzun zamandır dikkatinizi tek bir konuya odaklamış durumdasınız. Bundan kurtulmanız gerekiyor.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki 15 gün, ortak kaynak(kredi, vergi, borç alacak, sponsorluk, miras v.b) kullanımı gerektiren konularda başlangıçlar yapılabilecek veya yeni arkadaşlıklar kurulabilecek günlerde olacaksınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu gece Kova burcunun son derecesinde oluşmuş olan yeniay?ın ardından Balık burcuna geçen Güneş ve Ay, hayatımızda öncelik oluşturan konuların ve koşuşturmalarımızın farklı alanlara kayacağı bir aylık sürece girdiğimize işaret ediyor. Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular tamamlanırken, yepyeni alanlarda enerji ve zaman harcamamız gerekecek. Özellikle sabah saatlerinde Satürn?le ters açıda olan Ay?ın konumu biraz gerilime neden olabilir, engellenmiş hissi yaratabilir. Öğle saatlerinde kendimizi iyi hissedebiliriz veya şifa enerjisi taşıyan aktiviteler ya da kişilerle zaman geçirebiliriz. Ancak, aşırı iyimserlik yanıltıcı etkiler de yaratabilir. Dikkat! Neyse ki, Merkür ve Satürn arasındaki olumlu etkileşim daha sağlıklı düşünmemiz, doğru kararlar almamız ve gerçekçi olmamız için gerekli ortamı oluşturacaktır. Bugünlerde atılabilecek imzalar uzun süreli anlaşmalar yaptığımızın garantisi olabilir. Bugünden itibaren, ülkemiz açısından ise, imajımızı veya otorite konumundaki kişileri yorabilecek bazı gelişmeleri ön plana çıkartabilecek birkaç aylık sürece giriyoruz. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizdeki gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Uğraştıran durumlara karşı tedbirli olmalısınız. Yeni başlangıç yapmak istediğiniz konulara iki kere özen göstermekte fayda var. İletişimden kaynaklı sıkıntılar çıkabilir. Öğle saatlerindeki duygusal hassasiyetinizi fazla büyütmemelisiniz. Planladığınız konuları somutlaştırmaya çalışmalısınız.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bir gün. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Duygusal konularda mistik davranışlar içindesiniz. Partnerinizin davranış biçimini kendi algılama biçiminize göre yorumluyorsunuz.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bir önceki yeniay gibi bu yeniay da eş ve evlilik ile alakalı konuları, eğer bir iş ortaklığınız söz konusuysa bununla ilgili durumları daha çok ilgilendirecek. Bu tarz konularda taze başlangıçların heyecanı gündeme gelebilir.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.