Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

24 March 2023 Aslan burcu yorumu

Güne sakin bir başlangıç yapacaksınız ve çevrenizdeki gelişmelerle fazla ilgilenmeyeceksiniz. İçsel analmda yalnızlık hissedebilirsiniz ancak bu sizi rahatsız etmeyecektir. Öğleden sonraki saatlerde ise zihinsel aktivitenizde önemli ölçüde artış olacaktır. Hayatınızdaki olayları yeniden değerledirebilirsiniz ve düşüncelerinizi istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Önceden yaptığınız bir atılımın yeterince sonucunu alamamış olmanız genel olarak canınızı sıkan etkilerden biri. Ancak bunun çözümü daha çok zamanla ilişkili olacaktır.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hedeflerinize ve yapılması gereken işlere odaklanmanız gereken bir gün. Hiçbir şeyin dikkatinizi bozmasına izin vermemelisiniz. Belli girişimlerinizi veya yaptığınız işleri gözden geçirebilir ve nasıl devam ettiği üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Neptün arasında oluşan olumlu açı, aşk hayatımızı renklendirmemiz, ilişkilerimizde daha samimi ortamlar yakalamamız, özel zevklerimize zaman ayırmamız ya da alışverişler esnasında estetiği ön plana çıkartmamız için olanak sağlarken, artan yaratıcılığımız veya hayal gücümüz sayesinde yaratıcılık gerektiren konular veya işler açısından hareketli ve hoş bir gün geçirebiliriz. Gün geneli oldukça aktif, yeni haberlere açık, sanatsal veya estetik anlamda olumlu ya da ilişkiler açısından romantik geçerken, geceye doğru saatlerde İkizler, Yay, Balık, Başak ve yükselenleri bu burçlarda olanlar başta olmak üzere Satürn kısa bir süre için engellenmişlik hissi, tutukluk veya stres nedeni olabilir. Bir de, tüm olumlu atmosfere rağmen işin içinde Neptün olması dalgınlıklar veya dikkatsizlikler nedeniyle belli anlaşmalarda veya işlerde yanılsamalara ya da hatalara neden olabilir, daha detaycı olmakta fayda vardır. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde işlerinizde sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Eskiden kalmış ufak tefek işlerinizi toparlamanız için iyi bir fırsat olabilir. Ofis içi dedikodular yoğunlaşabilir. İlerleyen saatlerde iletişimde artışlar olacaktır. İşlerinizi toparlamak için daha hızlı olmanız gerekebilir. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli programlar yapabilirisiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Uzun vadeli işler yapmaktan yana oluşunuz, yeni projeler için engel oluşturuyor. Başlatacağınız çalışmalar için, gerekli donanıma sahipsiniz. Bugün, sizi anlayacak arkadaş topluluğuyla bir araya gelerek, duygusal alış veriş içinde olacaksınız.Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Çok fazla konuşkan insan bir arada olacak bugün. Özellikle akşam saatlerindeki dost ortamlarından çok keyif alacaksınız. Farklı görüşler, farklı anlayışlar bir arada ve birbirini tamamlıyor olacak. Susan ve dinleyen olmayın.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.