Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

04 April 2023 Aslan burcu yorumu

Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz. Özellikle genel çevrenizde veya iş ortamınızda bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal olarak bir güvence arayışı içine girebilirsiniz ve bazı uyumsuzluklar yaşama ihtimaliniz olacaktır. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Duygularınız işinizi ve gündelik yaşamınızı olumsuz etkileyebileceğinden kararlarınızda duygusal olmamalısınız.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı değişiklikler yapmak istiyor ya da değişikliğin gerektiği yerleri görüyor olabilirsiniz. Ancak, bu alanda bazı adımlar atmadan önce, bu değişimin etkileyeceği diğer kişileri de göz önünde bulundurmazsanız rekabet ya da mücadele ortamlarına girebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında ortaklıklar, ekip çalışmaları, ticaret başlıklı işler bakımından olumlu bir günde olmamıza rağmen, yarın meydana gelecek ay tutulması nedeniyle gerginlik hissedilebilir ya da tutulmanın etkileri birkaç gündür olduğu gibi bugün de kendini gösterebilir. Dolayısıyla, burçlarınızı ele alırken bugünden daha çok hafta sonu esintisini hissettirmeye çalıştım. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gerçekleşen tutulma yakın çevrenizle ilişkilere hareket getirmekte. Ziyaretler, konuşmalar açısından ilginç bir gündesiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde sizi destekleyen arkadaşlarınızın yardımıyla birçok organizasyon çalışmalar içinde olacaksınız. Yolculuklarla ilgili yapacağınız planlarınızı ertelemek isteyebilirsiniz. Enerjinizi ve gücünüzü ortaya koyacak büyük projelerin gündeme geleceğini bilmelisiniz. Hırslı yönlerinizi dengeli kullanırsanız, başarınız yükselecektir.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün size yöneltilen sataşmalara karşı sabırlı olun. Sizden aynı nitelikte yanıtlar vermeniz bekleniyor. Kavga ortamı yaratmaya çalışanlara imkan veremeyin. Bazen susmak karşınızdakine verilebilecek en güzel cevap olabilir.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.