Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

08 April 2023 Aslan burcu yorumu

Daha çok kendinizi dinlemeye ve yaşantınızı gözden geçirmeye zaman harcayacağınız bir gündesiniz. İçinizde çeşitli kuşkular ve sorular oluşabilir. Ancak sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır. Enerjinizi olumlu olarak kullanmanız durumunda hedeflerinize ulaşmanız sizin için zor olmayacaktır. Akşam saatleri ise duygusal konularda oldukça şanslı olacaksınız. Güzel bir teklif yada davet alabilirsiniz ve hoşunuza gidecek ortamlarda bulunabilirsiniz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Günün atmosferi ne olursa olsun sakinliğinizi bozmamanızda ve zarafetinizi korumanızda fayda var. Zira, her zaman olduğu gibi istediğinizi elde etmenizde ve baskı altında bile ilerleme sağlamanızdaki en etkili özelliğiniz kibarlığınız ve serin kanlılığınız yine sonuçlar üzerinde etkili olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün için bazı kişilerin sözlerini duymazdan gelmemiz zor olabilir. Yapılanları ya da söylenenleri yüzeysel olarak değerlendiremeyebiliriz. Güçlü duygular hissedeceğimiz bir gün. Ancak, Merkür ve Pluton arasındaki bu olumsuz açı, daha önce üzerinde durmadığımız veya farkında olmadığımız konularda bilgi edinmemiz için olanak sağlayabilir. Dolayısıyla, başkalarıyla ya da olaylarla ilgili bilgi edinmek veya kendimizi daha iyi tanımak için olayları zorlayabiliriz. Sakin ve kararlı olmamız durumunda ilerleme sağlayabileceğimiz bir gün. Olaylara farklı açılardan yaklaşabiliriz ya da yenilenen şartlar ve durumlar bizi de farklı davranmaya ve bakmaya itebilir. Yaratıcılığımız, özgür düşünmek ve davranmak isteğimiz yüksek. Yine de, akşam saatlerinde ilişkilerde sınırları zorlamamakta ve kelimeleri seçerek kullanmakta fayda var. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Düşüncelerde ısrar ve zorlanma yaşanabilir. Babanıza dair konularda daha özenli davranmanız gereken koşullar yaşanabilir. Duygusal olarak endişe duyabilirsiniz. Ortaklı konularda payların ayrılması ile ilgili konular gündeme gelebilir. Finansal anlamda yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygularınızı saklama gereği duyacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün. Sizin farklı düşünceleriniz karşısında, onların tepkili davranışları ile karşılaşmanız, cesaretinizi kaybettirmesin. Kalıplaşmış düşüncelerden, uzak kalmaya çalışıyorsunuz.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aile içi konularda çözüm arayışını çok fazla dışarıya taşırmayın. Dışarıdan destek alacağınız bir durum olursa bunu da kendi içinizde çözmeye ve ortalığa dökmemeye gayret edin. Eski bir sorun için çözüm içinizde olacak.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.