Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

14 April 2023 Aslan burcu yorumu

Genel olarak gergin bir gün geçireceksiniz. Bu gerginliğiniz genel çevrenize de yansıyacaktır. Değişken bir mizaç göstereceksiniz ve duygularınız iniş çıkışlı bir periyot izleyecektir. Bir çok duygunuzdan emin olamıyorsunuz ve karar vermekte zorlanacaksınız. Yaşayacağınız gerilimler yüzünden bazı tartışmalara girebilirsiniz. Bugün yeni bir karar vermemeli ve yeni girişimlerde bulunmamalısınız. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün boyunca, daha önceki aylarda yapılmış ve sabitlenmiş plan ya da düzenlemelerin üzerinden geçmek ve bazı rötuşlar yapmak ihtiyacı doğabilir. Zira, o günden bugüne bazı koşulların değişmiş olduğu gerçeği görmezden gelinemez. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıra dışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir gündeyiz. Kova burcundaki Ay?ın Mars ve Jüpiter?le olumsuz açıları ufak tefek gerilimlere, inanç ya da ideolojilerle ilgili fikir çatışmalarına veya ?? ben bilirim ve ben en iyisiyim?? tarzı eğilimlere neden olsa da, akşam saatlerinde sıra dışı sayılabilecek ufak tefek hoş gelişme hoşumuza gidebilir. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşinizle, ortağınızla ilgili yeni konular gündeme gelebilir. Bu konularla ilgili yüksek beklentiler oluşabilir. Dengeye oturtmanız gereken olaylar yaşayabilirsiniz. Öğlen saatlerinde yanlış anlaşılmalardan kaynaklı tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. İlerleyen saatlerde beklentilerinizin farkında olmaya özen gösterin. Abartılı şeylerden kaçınmanızda fayda var.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Hiçbir konuda haksız duruma düşmek istemiyorsunuz. Fakat olayları hep kendi açınızdan görmeye alışmışsınız. Bugün, kişisel zevkleriniz çok önemli. Kendinizle ilgili bir takım çalışmalar içinde olacaksınız. Sevdiğiniz kişi ile kişilik çatışmalarından vazgeçmeli ve onun da fikirlerine saygı göstermelisiniz.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Fevri tepkiler ve dürtüsel yaklaşımlar bugün hem sizin hem de ilişkide olduğunuz insanlar için can yakıcı olabilir. İnatlaşmalardan, olayları şahsileştirme gibi durumlardan kaçınmalısınız. İş birliği için uygun bir gün değil.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.