Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

23 April 2023 Aslan burcu yorumu

Duygusal açıdan kendinizi güçlü hissetmenize rağmen bugün genel bir isteksizlik duyabilirsiniz. Özellikle eskiden yaşadığınız bazı sorunlar yeniden gündeminize gelip sizi düşündürecektir. Bir çok planınız ve girişim düşünceniz var ancak bunlara başlamak için gereken gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Sağlam ve tutarlı adımlar atmak için içinizdeki kuşkuları bir kenara bırakmalı ve tamamen hedefinize yönelmelisiniz. Başka insanların sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Fark yaratmaya çalışmanız ve değişik denemeleriniz yeni bağlantılar kurmanıza ve yaptığınız işlerden tatmin sağlamanıza yardım edebilir. Bazı konulara dahil ya da katılımcı olmanız veya yeteneklerinizi kullanmanız dikkatleri üzerinize toplamanız ve sunabileceklerinizi göstermeniz için olanak sağlayacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Haftanın en uyumlu ve güzel günlerinden birindeyiz. Venüs ve Jüpiter arasındaki olumlu açı sevgimizi ve düşüncelerimizi gösterebilmemiz, ifade edebilmemiz için olanak sağlarken, duygularımız coşabilir ve sevgi bazında içimiz içimize sığmayabilir ya da yaratıcılık gerektiren, estetik veya sanatla ilgili konularda yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabilir ve bu başlıklı konularda başarı sağlayabiliriz. Sadece Ay?ın boşlukta olması zaman zaman karasızlıklara, belirsizliklere veya isteksizliklere neden olabilir, ama belli belirsiz bir etki. Çok önemsemiyorum Niobe?ce. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha hızlı hareket edebileceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde daha fazla yenilik yapma ihtiyacında olabilirsiniz. Gelecek beklentilerinizle ilgili atılımlar yapabilirsiniz. Gün içinde karşınızdakini rahatça ikna edebileceğiniz zamanlar var. İşlerinizde pratik çözümler bulabilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Akademik kariyer yapanlar da olumlu gelişmeler yaşayacaklar. Felsefi yeteneğiniz daha da yoğunlaşacak ve fikirlerinizi çevrenize anlatma konusunda başarılı olacaksınız. Yolculuklarda tanışacağınız kişilerle, duygusal fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İş ve gelecek planları yapmak açısından elverişli günlerdesiniz. Küçük düşünmeyin. Neler yapabileceğinizi hatırlatın kendinize. Yeni projeler, görevler açısından gönüllü olup şartlarınızı zorlamak size ek faydalar sağlayabilir.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.