Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

26 April 2023 Aslan burcu yorumu

Duygusal karmaşa yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte hatalar yapabilirsiniz ve iç dünyanıza dönme eğilimi gösterebilirsiniz. Ailenizle ilgili çeşitli konularda sorunlar yaşayabilirsiniz ve bunlar sizin için sıkıcı nitelikte olacaktır. Kafanızda bazı şüpheler oluşabilir ve bunları bir an önce netleştirmek isteyeceksiniz. Düşüncelerinizde mantık hataları yapmaya açık olduğunuzdan yeni kararlar almamalısınız.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Kafanızda belli sonuçlara varmış olabilirsiniz, ama yine de karşınızdaki veya yanınızdaki kişilerin kim olduğu veya size neler sunabileceği konusunda daha gerçekçi olmanız gerekiyor. Fazla iyimserliği gerçekçiliğe tercih etmemekte fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken kişisel konulara önem verebilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz güzel olanaklar içerisindesiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İlginç fikirlerinizi mesleki konularda da kullanarak, çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Bugün, kendinizi yenileme konusunda acele etmemelisiniz. Yaşantınızla ilgili güzel planlar yapmanıza rağmen, Ay burcunuzda ilerlerken, size kararsızlık duygusu yaşatıyor. Yaşadığınız değişimlerden çabuk etkileniyorsunuz.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Tavırlarınızdaki taviz vermez haller insanların size karşı tavır almasına sebep olabilir. Ancak bugünlerde tüm anlaşmazlıkların içinden tatlılıkla çıkabilme beceriniz var. Siz yine de buna güvenip kalpleri kırmaya kalkmayın.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.