Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

04 May 2023 Aslan burcu yorumu

Çevrenizde size çok faydalı olabilecek insanlar var fakat siz bunlarla dostluk kurmak yerine size hiçbir yararları olmayan insanlarla takılıyorsunuz. Biraz sağlığınız konusunda endişeleriniz oldu ama doktora giderek bu endişelerinizden kurtulabilirsiniz. Önceki gün kurduğunuz bir planı bugün gerçekleştireceksiniz.

Aşk:

Bugün tanışacağınız birinden çok hoşlanacaksınız. Onunda sizden çok hoşlandığını fark edeceksiniz. Kısa zaman içinde aranızda bir şeylerin başlaması söz konusu olabilir.

İş:

İş hayatınızda her şey çok olumlu sürüyor ve zamanla emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Günden güne işinizdeki konumunuz genişliyor. Disiplinli çalışmanızın karşılığını alıyorsunuz.

Para:

Önceki günlerde yapmış olduğunuz gereksiz harcamaların etkisini, bütçenizde şimdi hissetmeye başladınız. Bu yüzden harcamalarınızı kısmaya başlayacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün tanışacağınız karşı cinsten biri ile aranızda hoş şeyler başlayacak. Bu durum sizde büyük bir mutluluk ve heyecan yaratacak.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Geleceğinizi veya evinizi ilgilendiren değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda duygusal anlamda biraz gergin olabilirsiniz. Gereksiz tartışmalardan uzak durmakta fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dolunay zamanları sonlanma ve sonuçlanma enerjileri içerir. Dolunayın Akrep?te olması nedeniyle 5 gün boyunca(aslında beş gün önce başladı), halı altına itilen veya görmezden gelinen konularla uğraşılması gerekebilir. Ortaya çıkan gerçekler, gizli kapaklı ya da kötücül işler veya ele geçen bilgiler şaşırtıcı olabilir. Sezgilerin yükselmesi, fanatik fikir veya ideolojiler, abartılı harcamalar ya da maddi anlamda gerilime neden olan başlıklar söz konusu olabilir. Pireyi deve yapma ihtimali yüksek olduğu gibi, her burç kendisini ilgilendiren alanlarda güven ya da istikrar sorunlarıyla karşı karşıya kalabilir. Dolunayın ülkemize ve burçlara etkilerini Cumartesi ve Pazar günleri daha detaylı şekilde ele almıştım. İnternet sayfamız hurriyetsosyalden ismiyle takibini yapabilirsiniz. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eviniz için yapacağınız harcamalar hakkında düşünebilirsiniz. Babanızla ilgili konularda olumlu gelişmeler olabilir. Geçmişe ait ailevi konular gündeme gelebilir. Kendi iç sesinize güvenerek üstesinden geleceğiniz zamanlar var. Güven aradığınız konulara çekilebilirsiniz. Gün içinde yüksek ve iyimser beklentiler içinde olabilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz....

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün özellikle sabah saatlerinde evde sinirler biraz gerilebilir. Aile içinde yapılması gereken görevlere, birlikte alınması gereken kararlara karşı rahat davranmayın. Son sözü söylemeseniz bile aktif rol alan olmaya çalışın.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.