Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

18 May 2023 Aslan burcu yorumu

Güzel bir hafta sonu geçirdiniz. Tüm yorgunluğunuzu ve sıkıntınızı atmayı başardınız. Bugün gün içinde yapmanız gereken işler için gerekli enerjiyi kendinizde bulabileceksiniz. Ailenizden biri hakkında alacağınız güzel bir haber size moral verecek. Bir planınız var. Bu planı gerçekleştirmek için gerekli şartları sağlamayı başaracaksınız.

Aşk:

Aşk yaşantınızda sorunsuz bir döneme giriyorsunuz. Partnerinizde aranızdaki uyumun artacağı ve ortak bazı planlar alacağınız bu dönemde, dışsal faktörlere karşı ilişkinizi zedeleyebilecek insanlarda uzak durmalısınız.

İş:

İş hayatınızda sorunlar sizi çok yordu. Aynı zamanda sorunlara karşı bağışıklık kazandınız. Üzerinizde büyük bir yorgunluk var. Bu yorgunluğu en azından bir kaç gün işten uzak kalarak atabilirsiniz.

Para:

Bazı planlarınız var fakat bu planları gerçekleştirmek için yeterli maddi kaynağa sahip değilsiniz. Bu durum sizi kara kara düşündürüyor. Bu aralar para biriktirmek düşüncesindesiniz. Fırsatınız olacaktır.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sağlığınızla ilgili konulara yeteri kadar önem vermiyorsunuz. Aşırı yorgunluk ve stres sağlığınızı çok olumsuz etkileyecektir.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli düzenlemelerde kendi yöntem ve yollarınızı kullanarak ilerleme şansı yakalayabilirsiniz. Tartışmalara başlamadan önce aslen ne istediğinizi bilmenizde fayda var. Nasıl hissettiğinizi bilmek herkese iyi gelecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta sonu, ilk buluşmalar veya sevdiğimiz kişilerle yapacağımız sevgi paylaşımlarını arttırabileceğimiz randevular için çok uygun romantik ve sevecen etkilerle dolu. Yalnız olanlar yeni birileriyle duygusal paylaşımlar yaşayabilirler ya da ilişkisi olanlar sevdikleri kişilere daha da fazla bağlanabilirler. Her tür sevgi temalı ilişkide bağları kuvvetlendirebileceğimiz günlerdeyiz. Ancak, maddi başlıklı konular ya da sahip olduğumuz şeylerle ilgili başlıklar dikkatli adım atmayı ve dikkatli olmayı gerektiriyor bu esnada unutmayalım! ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Yazışma ve konuşmanın yoğun olduğu bir gündesiniz. İletişim problemlerinden kaynaklı ani öfke patlamalarına karşı dikkatli olmalısınız. Gün içinde ticari konularda engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Yeni sözleşmelere özen göstermeniz gereken zamanlar var.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

19 Mayıs'tan sonra Merkür İkizler burcunda geri gidecek. Masraflarınızı kontrol altında tutmalı ve bütçenizi dengelemelisiniz. Plüton ay borunca retroda. Unuttuğunuz gayrimenkulle ilgili sorunları ortaya çıkaracak. Zıt burç Yay'da Satürn geri hareketine devam ediyor. Sorumluluk duygumuz bizi yorsa da, görevlerimizden kaçış yok. Uzun süren hukuk davalarımız bizi yorabilir. Eski dostlarla karşılaşma...

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.