Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

20 May 2023 Aslan burcu yorumu

Günlerdir gerçekleşmesini arzu ettiğiniz beklentileriniz bugün gerçekleşebilir ve sizi memnun edebilir. Genel olarak sakin bir gün geçireceksiniz. Fakat akşama doğru beklenmedik bir olumsuzlukla karşılaşabilirsiniz. Bugününüzü evde fazla geçirmeyin ve dışarıda dolaşın.

Aşk:

Duygularınızla düşünceleriniz arasında bazı çelişkiler olabileceği gibi duygusal iniş çıkışlarda yaşayabilirsiniz. Sevgilinize bu konuyu açmalı ve ortak bir çözüm bulmalısınız.

İş:

Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanabileceğiniz ve olumlu girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Olayların gelişimine hakim olmayı başaracaksınız ve gülen taraf olacaksınız.

Para:

Harcamalarınızı büyük ölçüde kısıtladınız ve bu konuda bazen aşırıya kaçıyorsunuz. Yakın çevrenizdeki insanlar bu durumdan şikayetçi fakat siz onlara kulak asmamayı tercih ediyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Aileniz aşk hayatınızdan memnun değilmiş gibi gözükse de aslında o sizi bu konuda çok takdir ediyor.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İş ve kariyer alanlarınızda yeni başlangıçlar yapabileceğiniz, yeni iş fırsatlarının gündeme gelebileceği, kendinizi gösterme fırsatı bulabileceğiniz iki haftalık süreçtesiniz, ama Merkür gerilemesinin yarın başlıyor olması, bu tür gelişmelerde bazı aksilTedbirli ilerlemekte fayda vardır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün bir yeni ay gerçekleşiyor. Aslında, yarın meydana gelecek olan Merkür gerilemesi, bugün meydana gelecek olan yeni ayın yenileyici ve canlandırıcı etkisini biraz hafifletebilir, ama yeni ay, Boğa burcunda gerçekleşeceği için küçük mutluluklar da bize yetecektir nasılsa. Pazar günü yazımda yeni ay?ın etkilerini daha detaylı ele almıştım

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde iletişimle ilgili problemler canınızı sıkabilir. Gün içinde yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Ticari konuları başka bir zamana bırakmak daha iyi olacaktır. İlerleyen zamanlarda maddi konulara yönelebilirsiniz. İş hayatında başkalarından destek almak, işlerinizi kolaylaştırabilir.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Geri giden "Merkür", anlaşmazlıklar ve sorunlar yaşatabilir. Günlük yaşam aktivitelerinizi yavaştan alın, çok hızlı kararlar vermeyin. Bu dönemde, günlük yaşam hızınızı biraz düşürerek, bazı olayları beklemeye alın veya diğer bir deyişle, "rölantide kalın". Bu tür temkinli davranışlar, istenmeyen durumlara karşı bir sigorta olacaktır.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.