Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

11 August 2023 Aslan burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylardan etkilenebilirsiniz ve bilinçaltınız uyanabilir. Anneniz, eviniz ve geçmişte yaşadığınız olaylar ile ilgilenebilirsiniz. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz mümkün. Zaten meydana gelen olaylar, alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Bugün önem verdiğiniz kişileri ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Geleceğe yönelik beklentilerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Yapıcı ve kararlı tavırlarınız ile çevrenizi etkileyebilirsiniz ve dikkat çekici olabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde korkularınızın azaldığını ve içinizdeki cesaretin uyandığını hissedeceksiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Etkilenmeye, çevredeki titreşimleri özümsemeye açık bir gündesiniz. Çevrenizdeki kişilerin psikolojileri, sizi de etkileyebilir. Bu, insanlara anlayışla yaklaşmanıza yardım edecektir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün, çeşitli ortamlarda yeni iş ilişkileri kurma fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Mevcut ilişkilerinizi geliştirmeniz de mümkündür. Güveninizi hak eden kişilerle ciddi görüşmeler yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için muhteşem diyebiliriz. Venüs ve Jüpiter burcunuzda kavuşum yapıyor. İş, dostluk ve aşk ilişkilerinizi olumlu bir şekilde sizi etkileyecek ve içsel coşkularınızı tavana çıkarabilir. Kalbi boş olanlar, aşık olma ihtiyacı içindeler. Bu tür duyguların yanlış ilişkilerin başlangıcı olduğunu da unutmamalısınız. Çevrenizde tüm gözler üzerinizde olacak.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bırakın her şey kendiliğinden gelişsin. Belli anlaşma, plan, proje veya düzenlemelerin sizin hayal ettiğinizin çok üzerinde getirileri olma ihtimali yüksek.

Keyifli, yeni şeyler denemeye, sürprizlere veya yenilikler yapmaya açık bir günlerdeyiz. Aynı zamanda Yengeç burcunda bulunan Mars, bu haftadan itibaren 25 Eylül tarihine kadar Aslan burcuna geçiyor ve tüm burçların farklı farklı alanlarda kendisini daha açık, net, dürüst olarak ortaya koymasını sağlamakla kalmayıp, bu durum için gerekli enerjiyi de yaratıyor. Herşeyden sonuna kadar keyif almak ve fayda sağlamak isteyeceğimiz, kafamıza koyduğumuz konularda sınır tanımayacağımız bir sürece giriyoruz. Tembellere özellikle duyurulur!

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili yenilenme içinde olabilirsiniz. Bütçeleme yapabilirsiniz. Başkalarından gelecek destek sizi rahatlatacaktır. Yine de sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde kolektif konular gündeminizi meşgul edebilir. İş hayatınızda sıkışma meydana gelebilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar size keyif verecek. Bekar Aslanlar arkadaşlarınızın tek tek uçup gitmesi sıranın size geldiğini gösteriyor. Aşka açık olmalısınız.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca toplum içinde yetenekleriniz ve çalışmalarınızla ön plana çıkarken, aileniz, kurumlar ve çalışma arkadaşlarınızdan daha fazla destek görebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde dikkatli olunması gereken bugün, hayatınızdaki erkeklerle güç mücadelesine girmemeye ve ev alım satımı gibi bir işiniz varsa ertelemeye çalışmanız faydalı olacaktır.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, arkadaşlarınızla iletişim halinde olacağınız ortamlarda yer alacaksınız. Kalabalıklığın içinde kafa dinlemeye ihtiyacınız olabilir. Başkalarının sorumluluklarını üstlenmeyin.