Balık

Balık burcu yorum arşivi

11 Temmuz 2020 Balık burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve yapmanız gereken işler ile ilgileneceksiniz. Daha önce ortaya çıkmış olan karışıklıkları çözümlemek için sabırlı ve dirayetli davranmayı başaracaksınız. Ayrıca büyükleriniz ve otoriteyi temsil eden kurumlar ve kişiler sizi destekleyecek. Bugün karşılaştığınız olaylar size geçmişi hatırlatabilir. Veya siz aile köklerinizi araştırabilirsiniz. Tarih, eski medeniyetler, kültürler hakkında çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz ve yabancı ülkelere gitmeyi arzu edebilirsiniz. Bugün ciddi konular ile ilgilenmeniz gerekebilir. Sorumluluk gerektiren işlerinizi yapmak için uygun zaman.   

Balık burcunun bugün genel durumu

Yaşamdaki hedefleriniz ile ilgili olarak büyük düşüneceğiniz ve planlara odaklanacağınız bir günde olabilirsiniz. Ancak; iyi konsantre olmalı ve detaylara dikkat etmelisiniz. Planlarınızı uygulanabilir kılmaya özen gösterin.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün, günlük işleriniz ve detaylarla ilgili düşünceler sayıca artabilir. Bu işleri birinci sıraya koymak durumunda olduğunuzu unutmayın. Bu şekilde, çok daha hızlı yol kat edip, farklı alanlara da yönelebileceksiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün size kriz yaratan koşullar canınızı sıkabilir. Ortaklı konularda hata yapma riskiniz artabilir. Sizi duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Finansal konularda başkalarından destek alabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ikili ilişkileriniz daha fazla gündeme gelebilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Ticari görümlerde ani kararlar almamaya özen gösterin.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Beklediğiniz gelişmelerin meydana geldiğini hissederek güne keyifli başlayacaksınız. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olacak ve alacağınız haberler ve teklifler düşüncelerinizi derinleştirecek. Böylece araştırmalarınızı derinleştireceksiniz. Özellikle aldığınız teklifler ve duyduğunuz haberler hayal gücünüzü uyandıracak. Yeni planlarınızı yakınlarınıza anlatabilirsiniz.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden ruhsal olarak enerjinizi net ifade etmekte zorlanabilir, geçici bir durağanlık, belirsizlik, yönsüzlük hissedebilirsiniz. Finansal konular, eşin parası, ortak gelirler alanlarında durağanlık yaşayabileceğiniz bugün, özellikle finansal konularda yeni adımlar atmamanız gereken, sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bir gündesiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta başı öğretmeye, sanata veya yaratıcılığa dayalı işlerinizde gücünüzü etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Risk içeren işleriniz varsa çabuk hareket etmekten kaçının. 9 TEMMUZ 2016 BALIK BURCU YORUMUBeraber olduğunuz insanla mutluluğu, şansı, bolluğu ve bereketi tadacaksınız. Bu aralar çevrenizle özellikle de arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza çok dikkat etmelisiniz. Eğer sanatla uğraşıyorsanız güzel gelişmeler kapıda, sürprizlere hazırlıklı olun.8 TEMMUZ 2016 BALIK BURCU YORUMUSevdiğiniz insanla ilişkileriniz ve ailevi konular sizi fazlasıyla etkiliyor. Bu alanda alınacak karalarda güzel geliş- meler söz konusu olabilir. Hayata sevdiklerinizin gözünden bakacaksınız.