Balık

Balık burcu yorum arşivi

31 Temmuz 2020 Balık burcu yorumu

Heyecan ve huzursuzluk hissedebilirsiniz fakat sevdiklerinize karşı anlayışlı davranacaksınız ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getireceksiniz. Gün içinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı tetikleyebilir ve unutulmuş olayları ve en derin arzularınızı hatırlayabilirsiniz. Güçlü ve kararlı tavrınız ile hem yakınlarınızı, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz ve isteklerinizi heyecan ile ortaya koyacaksınız. Sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, dost davetlerine gidebilirsiniz. Katılacağınız davet ve organizasyonlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Bir arkadaş veya akraba zor durumda kaldığı için sizden destek isteyebilir. Boş vakitlerinizi bu kişiye ayırabilir, kendisine büyük bir yardım yapabilirsiniz. Bu hareketiniz, çevreniz içerisinde olumlu puan toplayacaktır.

Balık Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamınız ile bir şekilde bağlantılı olan insanların oluşturduğu bir grup içerisinde bulunabilirsiniz. Sohbet esnasında sarf edeceğiniz sözler, aklınızdaki planlar hakkında ipuçları vererek insanların ilgisini daha da çok çekebilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sevdiklerinizle ilgili konularla daha çok ilgilenme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Yaratıcı konular ve çocuklarla daha fazla uğraşabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Beklentileriniz yükseliyor. Özellikle de statü olarak sizden üstün bazı arkadaşlarınızın da bu ruh halinize etkisi olabilir. Hırsı kalbinizden uzak tutmalısınız.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca bulunduğunuz her ortamda ışığınızı ve kendinizi daha fazla gösterecek, aşk ve sevgi enerjisi yayarak, flörtlere ve tekliflere açık olacaksınız. Devam eden ilişkilerde romantik bir gün geçirebilir, tatil planı yapabilir, çocuklarınızla ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Akşam saatlerinde olası problemlerin geçici olduğunu bilerek mora ve motivasyonunuzu yüksek tutmaya devam etmelisiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel yaşamınızda iletişiminiz 2 hafta boyunca aktif olacak. Yaşadığınız ilişkide, evliliğinizde ve ortaklığınızda problemleriniz varsa, bunlara çözüm bulmak için harekete geçebilirsiniz.