Balık

Balık burcu yorum arşivi

07 Ağustos 2020 Balık burcu yorumu

Yoğun duygular hissedeceksiniz ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak. Bilincinizin derinlerinden unutulmuş arzular uyanabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Gün içinde karşılaştığınız olaylar ve kişiler bilinçaltınızı harekete geçirebilir ve hayal gücünüz yükselebilir. Mistikler, sanatçılar ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapan kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve heyecan duyabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkabilir ve karşılaştığınız olaylardan etkilenebilirsiniz. İdealleriniz değişiyor ve geleceğe yönelik yepyeni idealleriniz olabilir.

Balık burcunun bugün genel durumu

Belirli bir insan topluluğunu hedef kitle seçmiş bir sosyal organizasyon bünyesinde, bu kitlenin refahına yönelik çalışmalarınız olabilir. Etkin bir görev alarak bazı işleri koordine etmeniz gerekebilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızdaki sorumlulukları birinci sıraya yerleştireceğiniz bir gündesiniz. Elinizdeki işi sonraya bırakmamak için mesaiden sonra da ofiste kalıp çalışmaya bir süre daha devam edebilirsiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa konular ve başkalarının neden olduğu durumlar meşguliyet yaratabilir. İlişkilerinizde güven arayabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizle yüzleşerek doğruları görmeye başlayacaksınız. İnsanlar sizinle artık rahat iletişim kuruyor. İyimser ve uyumlu havanız sosyal çevrenizi genişletecek.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca topluluklar içerisinde ve kariyerinizle ilgili konularda kendinizi en iyi şekilde ifade ederken, güçlü, motive ve istediğini elde eden bir enerji sergileyerek insanların dikkatini çekeceksiniz. Akşam saatlerinde duygusal incinmelere açık, geçici motivasyon kayıplarına uğrayabileceğiniz, dinlenmeye zaman ayırmanız gereken bir zaman dilimi sözkonusu olacak.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa işlerinizde önemli adımlardan kaçının. Ortağınızla bulunacağınız önemli toplantılarda fikir anlaşmazlıkları oluşabilir. Sevdiğiniz insanla sorunlara açık olacaksınız.