Balık

Balık burcu yorum arşivi

24 Eylül 2020 Balık burcu yorumu

Hareketli ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Enerjiniz ve canlılığınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzularınız olabilir. Hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Özellikle erkek akrabalarınız ve arkadaşlarınız ile iddialaşmayın. Dikkatinizi yapmak istediğiniz işlere odaklayabilirsiniz ve girişimlerinizde başarılı olabilirsiniz. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Karar vermeniz gereken konularda bazı kararsızlıklarınız olabilir. Gelişmeleri akışına bırakın ve kendinizi fazla zorlamayın. Yolculuk yapmak ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. []

Balık burcunun bugün genel durumu

Bir arkadaşınızı da ilgilendiren önemli bir konuda süreci takip etmeyi bırakıp artık hamle yapma zamanının geldiğine karar verebilirsiniz. Özgüvenli olun ve mesele neyse en derinine inip çözmeden bırakmayın.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yabancılarla ilgili konulardan kazanç elde edebilirsiniz. Küçük fırsatlar gündeme gelebilir. Duygusal olarak endişeli hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Çocuklarınızla ilgili konularda mücadeleci davranabilirsiniz. Gün içinde hobilerinizle ilgilenmek sizi rahatlatabilir. Hayatınızla ilgili alternatifleri düşünebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Barış... Öfkeniz sönmüş gibi. Yerinde duramaz ve heyecan dolu gün yaşayacaksınız. Bu arada ilginç fırsatlar ve teklifler de alabilirsiniz. Sakin olmanız gerekiyor.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde partnerinize ve sevdiklerinize sevgi dolu yönlerinizi, güzelliğinizi ve duygularınızı daha belirgin şekilde ifade edebilirken, sizin bu tavrınız onların size daha fazla hayran olup, saygı duymasına sebep olacak. Sosyal çevreniz ve partnerinizle keyifli, eğlenceli etkinliklerde yer alabileceğiniz, sevildiğinizi daha yoğun hissedebileceğiniz bir gündesiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda ilişkilerinizi artırabilirsiniz. Önümüzdeki 3 hafta boyunca otokontrolünüz devrede olmalı.