Balık

Balık burcu yorum arşivi

02 Ekim 2020 Balık burcu yorumu

Güne enerjik başlayacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Bu arada yapmanız gereken çok fazla şey olabilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat isteklerinizin gücü sizi harekete geçirecek. Moraliniz ve iyi duygunuz sayesinde kararsız kaldığınız konuyu büyütmeyecek ve dikkatinizi sevdiğiniz konulara yönelteceksiniz. Ayrıca beklentilerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde uyandırabilir ve isteklerinizi güçlü ve yapıcı bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Olumlu ve yapıcı tavrınız, hem güçlü kişileri, hem de sevdiklerinizi etkileyecek. Geleceğe yönelik beklentileriniz çok büyük olabilir. Fakat bunun rahatsızlığını hissetmeyeceksiniz.   []

Balık burcunun bugün genel durumu

Düşündüğünüzden daha fazla kazanacaksınız ve sonunda kendinize bir şey alabileceğiniz için mutlu olacaksınız. Sevdiğinize karşı daha fazla sorumluluk hissedeceksiniz ve güvensizliğin üstesinden gelmek için onu ilgi odağı yapmaya çalışacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size gülümsüyor ve enerjinizi yeniliyor ancak elinizdeki kozları açığa vurmamanızı ve ihtiyatı elden bırakmadan hareket doğrunuzu uzatmanızı salık veriyor. Kendi işinizde çalışıyorsanız aktivitenizle dair her tür idari, mali ve sigortayla ilgili konuyu düzenleyip kontrol altında tutmaya çalışın.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeniayın getirdiği hareketlilik ortaklaşa işlerde başkalarından destek bulabileceğinizi göstermekte. Duygusal açıdan sizi bağlayan koşullar da olabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kardeşlik... Bugün zor durumda olan birine yardım edeceksiniz. Ancak böyle durumları tek başınıza halledemezsiniz.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ikili ilişkilerinizi iyileştirme vakti. Hem dostlarınız hem de özel hayatınızda muazzam bir şifalanma enerjisi altındasınız. İlişkilerle ilgili isteklerinize odaklanın ve bunu doğru kelimelerle evrene ifade edin. Gün boyunca sevgi dolu, yapıcı yaklaşımlar hakim. Özellikle akşam saatlerinde sevdiğiniz insanla ilgili olumlu bir haber alabilirsiniz. Sizin için akşam saatlerinde iletişimde şans görünmekte.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün itibarıyla ortaklaşa maddi konular, eşinizin veya sevdiğiniz insanın parası ve mali giderler alanlarınızda yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Değişik ve dönüştürücü olaylar yaşayacağınız bir dönemdesiniz.