Balık

Balık burcu yorum arşivi

06 Ekim 2020 Balık burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve sağlık, bakım ve benzeri konularla ilgileneceksiniz. Önemsediğiniz kişiler ve konularla ilgili bazı korkularınız olabilir ve bunun baskısını hissedebilirsiniz. Fakat baskı duygusu uyandıran konulara daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve böylece tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Yaşam tarzınızı ve içinde bulunduğunuz koşulları değiştirmek istediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilişkileriniz güçlenecek. Hayal gücü yüksek kişiler ve sanatçılara aşık olabilirsiniz.   []

Balık burcunun bugün genel durumu

Patronunuz açık sözlüğünüzden dolayı sizi takdir edecek ve diğer iş arkadaşlarınızın size imrenmesine sebep olacak kararlar alacak. Bir arkadaşınızla buluşmaya gideceksiniz ve gayriihtiyari, sevgilinizi bir başkasıyla konuşurken göreceksiniz. Bu sizi kızdıracak ve kıskançlık duyacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Güne yavaş başlayacaksınız ve bir karşıtlık bir aksiliğe neden olabilir; yürürlükteki bir projenize geri dönüp bir göz atmak zorunda kalabilirsiniz. Birinci dekantta doğanlar için mesleki durum biraz karmaşık olacak. Hırsları onları gerçek olasılıklardan çok uzaklara sürükleyebilir.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınız için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizden destek almak sizi rahatlatabilir. Aldığınız sorumlulukların üstesinden gelebileceksiniz. İşlerinize yön kazandırabilirsiniz. Gün içinde sizi zorlayan konulara karşı çabuk pes etmeyeceksiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Öfkeniz sizi sorumluluk almaktan kaçınır bir hale getirse de soğukkanlılığınızı koruyabilirseniz endişelenmenize gerek kalmayacak.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde etkili iletişim geliştirebileceğiniz, ev alım satımı, evle ilgili düzenlemeler, aile ile geliştirilen diyaloglar ve finansal konulara çözüm üretme konusunda fırsatlarınızın olacağı gün içinde, enerjinizi çalışmalarınıza ve hedeflerinize odaklayabileceğiniz pozitif bir zaman dilimindesiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarda ve çevrelerde para harcamalarınız yüksek görünüyor. Yine etkili ve güçlü insanlar eğitim, seyahat ve yabancılarla yapılacak işlerde sizin önünüzü açabilirler. Onlardan gereken desteği ve yardımı alacaksınız.