Balık

Balık burcu yorum arşivi

04 Kasım 2020 Balık burcu yorumu

Kendinizi rahat hissetmek istediğiniz bir gün. İçinizden geldiği gibi davranmanız mümkün fakat işleriniz ve yapılması gereken konular ile ilgili çalışmalarınızı hızlandırmanız gerekiyor. Annenizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Veya anneniz kadar yakın olduğunuz büyükleriniz ile görüşebilir ve onların yardımını isteyebilirsiniz. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı önceden planladığınız gibi sürdüreceksiniz. Bu arada eviniz ile ilgili bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Fakat yine de rahat bir gün geçireceksiniz. Gün içinde bazı olaylar sizi heyecanlandıracak./p> []

Balık burcunun bugün genel durumu

Kimsenin tavsiyesine kulak asmayacak ve tek başına ilerleyeceksiniz. Yalnız, aceleli davranmayın, aksi takdirde başarınıza engel olabilirsiniz. Sevgiliniz size gerçekten çok güveniyor ve sorunları kolaylamak ve çözmek için size uyum sağlıyor.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda en uygun fırsatlar görünüyor ancak çok sezgisel davranmamaya çalışın. Hem düşünmek için hem de bilgileri özümsemek için size gereken tüm zamanı kullanın. Elinizde bir sözleşme varsa muhtemelen başarı ile sonuçlanacak ancak yıldızlar yine de ihtiyatı elden bırakmamanızı tavsiye ediyor. []

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili planları gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz. Gün içinde rutin işlerinizi toparlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Aşkta kısıtlanmalar olabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bazı kırgınlıkları telafi etmek zor olabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aile bireylerinizden birine, kızabilirsiniz. Kızgınlığınız yada tepkinizin dozunda olması gerekiyor. Aşırı vereceğiniz tepki vermeyin. Sadece sitemle geçiştirin.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün iyice sosyalleşecek, kendinize yeni iş kapıları aralayacaksınız. Önemli dış bağlantılarınızda görüşmeleriniz hızlanıyor. Güvensizliklerinizi karşı taraftan saklamalısınız.