Balık

Balık burcu yorum arşivi

07 Kasım 2020 Balık burcu yorumu

Bu sabah gördüğünüz ilginç rüyaların heyecanıyla uyanabilirsiniz. Yatağınızdan hemen kalkmak istemeyebilir ve yaşadığınız halin keyfini çıkarmak isteyebilirsiniz fakat yapmanız gereken pek çok işiniz olduğu için fazla oyalanmazsanız iyi olur. Pek çok işi aynı anda yapmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle parasal konulara yönelik isteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Unuttuğunuz faturalar ve yapılması gereken işler birikebilir. Fakat planlı ve dikkatli davranmayı başaracaksınız. []

Balık burcunun bugün genel durumu

Özellikle de özel yaşamınızı etkiliyor olması yüzünden, giderek artan iş yükünüz sizi rahatsız edecek. Yoğun duygular yaşayacaksınız; çok güzel haberlerle dolu büyülü bir dönem geçireceksiniz ve bu da ilişkinizi dengeye sokacak.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün diğerleriyle harika bir anlayışa ulaşacaksınız. En zorlu anlarda dayanışma ve destek sunacak ve göreceksiniz ve para kazanmak için harika fırsatlar yakalayacaksınız. Eğer üçüncü dekantta doğanlardansanız yıldızlar size tümüyle farklı bir mesleki hayatın temelini oluşturabilir. En iyi fırsatları kaçırmamaya bakın. []

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk saatlerinde kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Bazı işlerinizde sonuçlanmalar gecikebilir. Gizli kalan şeyler olabilir. Gün içindeki boşluklarınızı sanatsal konularla ilgilenerek geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizden istediğiniz yardımı alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Kendinizi daha farklı ifade etmek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kaygılarınız yüzünden şüpheci bir tavır içinde olabilirsiniz. Ancak arkadaşlarınız ve sevdiklerinizin sıcak davranışları moralinizi yükseltecek ve böylece kaygılarınızdan uzaklaşacaksınız. Üstelik önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Bu arada Yediklerinize ve içtiklerinize özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kafanıza göre hareket edeceğiniz bir gün olabilir. Arkadaşlarınızdan önemli şeyler duyacaksınız. Geleceğinize dair işlerde kalıcı adımlar atılabilir.