Balık

Balık burcu yorum arşivi

13 Kasım 2020 Balık burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak ve gizli istekleriniz ortaya çıkacak Yapıcı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz ve daha önce sorun olarak algıladığınız durumun fırsata dönüştüğünü anlayabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve sakin davranmayı başaracaksınız. Uzlaştırıcı ve birleştirici bir tavır içinde olabilirsiniz ve farklı çevrelerden gelen kişileri bir araya getirebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olsa bile beklediğiniz ve istediğiniz yönde oluşacak. []

Balık burcunun bugün genel durumu

Takımınızdan birinin tembelliği sizi sinirlendirecek ve ona bir ders vermek ve hatta daha katı bir tedbir almaktan çekinmeyeceksiniz. Ona olan saygınızı yitirmeniz yüzünden, sevgilinize karşı dargın davranacaksınız. Bu ayrıca, başkalarının önünde sorunlardan bahsetmeyi sevmemenizden de kaynaklanıyor.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün işinizden büyük bir tatmin duyacaksınız. Her şey kolay gelecek, hiçbir şey sorun olmayacak ve her görevi en iyi şekilde icra edeceksiniz. Eğer bir çalışansanız aydınlanacaksınız; istediğiniz terfi gerçekleşebilir. Yeni görevler daha fazla çaba gerektirecek. []

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal işlerde gayret ve çaba içerisinde olabilirsiniz. Göstereceğiniz cesaret işe yarayacak.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İç dünyanıza odaklandınız. Dış çevreyle iletişiminizi düşük bir seviyeye indirebilir ve zihninizde kısa bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Bu, kendinizi iyi tanımak için bir şans.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşle ilgili örüşmeleriniz hızlanıyor. Birden fazla işle uğraşmak önem kazanabilir. İş yaptığınız insanlarla iletişiminiz artacak. Tanıştığınız insanlar kariyerinizde etkili olabilir.