Balık

Balık burcu yorum arşivi

21 Kasım 2020 Balık burcu yorumu

Saygın çevrelerin ve saygı duyduğunuz büyüklerinizin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz. İdeallerinizin değiştiğini anlayacaksınız ve geleceğe yönelik yeni ideallerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve kararlı davranacaksınız. Bu arada ciddi ve önemsediğiniz kişilerin arasında birleştirici bir rol üstlenebilirsiniz ve başarılı olabilirsiniz. Aynı zamanda sizi zorlayan durumlar olsa bile iyimser ve anlayışlı bir tavır içinde olacaksınız. Olaylara daha yapıcı bir yönden bakabilirsiniz ve böylece fırsatları iyi değerlendirmeyi başarabilirsiniz. Otoriteyi temsil eden kişiler sizi destekleyecek. Kariyer yapmak isteyenler için uygun fırsatlar çıkabilir./p> []

Balık burcunun bugün genel durumu

İşiniz için size yeni bir çevre kazandıracak bir davet sayesinde farklı bir dönem geçireceksiniz. Son zamanlarda sevdiklerinize karşı duyduğunuz üzüntülerin sebebini anlatma ve açılma ihtiyacı duyacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar bir süre önce başladığınız bir anlaşmayı sonuçlandırmak ve yeni anlaşmalar yapmak için sizi destekleyecek. Bu da borçlandığınız parayı kurtarmanıza olanak verecek. Kartlarınızı doğru kullanın. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar. []

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yaratıcı bir konuya odaklanmak ve çaba sarfetmek gerekebilir. Aynı zamanda başkalarına yardım etmeniz de gerekiyor olabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

GÜN içinde değişik ruh hallerine girebilirsiniz. Tembellik hissedebilirsiniz. İlişkilerinizdeki seçimlerinizde, sezgilerinize de kulak vermelisiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kalabalık yerlerde sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Onu çok eleştirmemeye özen gösterin. Diğer taraftan ortaklaşa işlerinizde kendinizi ortaya koymak önemli olabilir.