Balık

Balık burcu yorum arşivi

08 Aralık 2020 Balık burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilir ve karmaşık düşünceler içine girebilirsiniz. Kafanız karışık olsa bile anlayışlı ve uzlaştırıcı bir tavır içinde olabilirsiniz. Fikirlerinizi ortaya koymak için acele etmeyin ve aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin. Faturalar ve evraklar ile ilgili bazı karışıklıklar çıkabilir ve daha önce yapmanız gereken işler ile şimdi daha fazla uğraşmanız gerekebilir. Fakat dostlarınızın desteğini alacaksınız ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. []

Balık burcunun bugün genel durumu

Tutumlu davranırsanız, her zamanki gelirinizden yüksek mükemmel fırsatlar elde edeceksiniz. Sonunda çalışmalarınızın meyvesini toplayacaksınız. Eğer hala doğru eşi bulamadıysanız, bu dönem şansınız bol olacak ve sizin için çok özel olacak biriyle tanışacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün diğerleriyle harika bir anlayışa ulaşacaksınız. En zorlu anlarda dayanışma ve destek sunacak ve göreceksiniz ve para kazanmak için harika fırsatlar yakalayacaksınız. Eğer üçüncü dekantta doğanlardansanız yıldızlar size tümüyle farklı bir mesleki hayatın temelini oluşturabilir. En iyi fırsatları kaçırmamaya bakın. []

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel özen gösterdiğiniz konularda mücadele verebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda değişiklikler yaşanabilir. Bazı konuları temellendirmek isteyebilirsiniz. Görüşmeler hızlanabilir. Güçlü kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. Daha sonra değiştirmek istediğiniz süreçler gelişebilir. Duygusal olarak zorlanacağınız bir gündesiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni yerler keşfetmek isteyeceğiniz bir gün. Partnerinizle uzun doğa yürüyüşlerine çıkabilirsiniz. Pozitif enerjinizi dışa vurmak istiyorsunuz. Uygun zamandasınız.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün itibarıyla kendinizi sosyal ortamlardan biraz uzaklaştırabilirsiniz. 3 hafta boyunca platonik ve gizli aşklara olan eğiliminiz artacak. Yalnızlığı ve yazmayı seveceksiniz.