Balık

Balık burcu yorum arşivi

11 Aralık 2020 Balık burcu yorumu

[]

Balık burcunun bugün genel durumu

Daha çok sorumluluk, zaman ve itibar gerektiren yeni bir göreve sırtınızı çeviremezsiniz. Yenilik yapma arzunuzu bastırmaya çalışın ve sevgilinizin tarafında durmaya çalışın; çünkü bu ara biraz ihmal edildiğini düşünüyor.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Yükseleni Boğa olanlar iş ilişkilerinde özellikle dikkatli olmalılar. Yengeç burcundan birinin fesatlığı önemli bir proje için tehlikeli olabilir. []

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bu Pazar yakın çevrenizle, kardeşlerle ilgili daha pozitif şeyler bekleyebilirsiniz. Düşüncelerinizi toparlamanız zor olmayacak.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Şans bugünlerde her konuda yardımınıza yetişiyor. Bazı sorunları çözmek için risk almanız gerek. Bugün girişken olun ve korkmayın. Şartlar lehinize gelişmeye başladı.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş sorumluluklarınız artacak. Daha fazla işin omuzlarınıza yüklendiğini hissedeceksiniz. İş ve sağlık konularına çok dikkat etmeli ve sorumluluklarınızdan kaçmamalısınız.