Balık

Balık burcu yorum arşivi

14 Aralık 2020 Balık burcu yorumu

Yeni atılımlarda bulunabilirsiniz ve kendinizi yenilemek için harekete geçebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeyi başaracaksınız. Sabah saatlerinde bilinçaltınızı harekete geçiren olaylar olabilir ve duygularınız yoğunlaşabilir. Fakat disiplinli ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Öğlene doğru haliniz değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Gizemli kişilerle karşılaşabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşecek ve mistik konular ilginizi çekecek. []

Balık burcunun bugün genel durumu

Bir işi başarıyla tamamlayacaksınız ve bu sayede girişimci ve önemli fikirlerinizi göz önüne çıkaracaksınız. Yeni bir ilişkiye başlamak konusundaki şiddetli arzunuz, hata yapmanıza sebep olacak; daha sabırlı olmalı ve sevgilinize saygı duymalısınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. Birinci dekantta doğanlar aşması çok kolay olmayan bazı engellerle karşı karşıya gelmek zorunda kalacaklar ancak sağduyulu ve sabırlı olabilirlerse kara bulutlar yavaş yavaş dağılmaya başlayacaklar. []

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev hayatınız gündeme gelebilir. Yaptığınız işlerle tekrar ilgilenmeniz gerekebilir. Ailenizle ilgili konularda sabırlı davranmalısınız. Emlak işleriyle ilgili acele karar almamanızda fayda var. Keyif aldığınız konular size huzursuzluk getirebilir. İletişimde olduğunuz insanları anlamaya çalışmalısınız. Fedakarlık yapmanız gereken durumlar oluşabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sanki gerçekten yaşamışçasına canlı rüyalar görmüş olarak uyanabilirsiniz. Duygularınız yükseldiği için güne heyecanla başlayacaksınız. Güzel hayaller kurabilirsiniz ve sanatsal faaliyetlere yönelik konular ile ilgilenebilirsiniz. Hayal gücü gerektiren işler yapanlar için verimli bir gün. Hayallerin dağıtıcı etkisine kendinizi kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İlginizi yuvanıza kaydıracaksınız. İş sorumluluklarınız ağır bassa da daha fazla aile hayatınızda kendinizi göstermek önem kazanacak. Duygusal konular karşınıza gelebilir.