Balık

Balık burcu yorum arşivi

15 Aralık 2020 Balık burcu yorumu

Yeni atılımlarda bulunabilirsiniz ve kendinizi yenilemek için harekete geçebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeyi başaracaksınız. Sabah saatlerinde bilinçaltınızı harekete geçiren olaylar olabilir ve duygularınız yoğunlaşabilir. Fakat disiplinli ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Öğlene doğru haliniz değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Gizemli kişilerle karşılaşabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşecek ve mistik konular ilginizi çekecek. []

Balık burcunun bugün genel durumu

Bir işi başarıyla tamamlayacaksınız ve bu sayede girişimci ve önemli fikirlerinizi göz önüne çıkaracaksınız. Yeni bir ilişkiye başlamak konusundaki şiddetli arzunuz, hata yapmanıza sebep olacak; daha sabırlı olmalı ve sevgilinize saygı duymalısınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. Birinci dekantta doğanlar aşması çok kolay olmayan bazı engellerle karşı karşıya gelmek zorunda kalacaklar ancak sağduyulu ve sabırlı olabilirlerse kara bulutlar yavaş yavaş dağılmaya başlayacaklar. []

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Parasal ihtiyaçlarınız arttı. Maddi baskılar hissedebilirsiniz. Fakat şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeyi başaracaksınız. Daha önce itibar etmediğiniz konulara şimdi daha farklı açılardan bakarak olayları şansa çevirebilirsiniz. Meydana gelen olaylar alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Buna karşılık direnç göstermeyin.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İlginizi yuvanıza kaydıracaksınız. İş sorumluluklarınız ağır bassa da daha fazla aile hayatınızda kendinizi göstermek önem kazanacak. Duygusal konular karşınıza gelebilir.