Balık

Balık burcu yorum arşivi

26 Aralık 2020 Balık burcu yorumu

Gördüğünüz rüyaların etkisi ile güne başlayabilir. Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde harekete geçecek ve yapacağınız işlerden keyif alacaksınız. Karşılaşmalar ve meydana gelen olaylar sizi harekete geçirecek. Yakınlarınız ile ilgilenebilir, çocuklar, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Gizemli konular ve pek herkesin bilmediği konulara yönelik araştırmalar ilginizi çekecek. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz ve fikirleriniz ile çevrenizi etkileyebilirsiniz. Urcun ilk günleri doğanlar ideallerini gözden geçirebilir. []

Balık burcunun bugün genel durumu

Başkalarının çabalarıyla ilgilenmeyen ve yönetim zorluklarını anlamaktan yoksun bir kişiyle tartışma yaşamanız muhtemel. Yıldızların yardımıyla, partnerinizle olan anlaşmazlıkları giderecek, iletişiminizi düzeltecek ve yeniden birlikte vakit geçirmek isteyeceksiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar iş ilişkilerinin fazlasıyla ilerleyeceğini gösteriyor. Yeni sözleşmelere başlamak için inanılmaz fırsatlar oluşacak. Mümkün olduğunca faydalanmaya çalışın. Öğretim ve bilimsel araştırmalar alanlarında çalışanlar bugün zihinsel olarak kendilerini işlerine verebilecekler ve harika sonuçlar alacaklar. []

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sezgilerinizden daha fazla yararlanabileceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcı olabileceğiniz fırsatlar bulmanız da zor değil. Uzaklar, yolculuklar, keşifler gündeme gelebilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kalbinizle mantığınız arasındaki yolu bir türlü dengede tutamıyorsunuz. Özellikle evli olanlar eşinizle sürekli tartışıyorsunuz. Huysuz gününüzdesiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geri planda durduğunuz işlerden kazançlarınız yüksek olabilir. Ortaklaşa parasal konularda güzel gelirler elde edebilirsiniz.