Balık

Balık burcu yorum arşivi

04 Nisan 2021 Balık burcu yorumu

Güne erken başlayacak ve yapmanız gereken pratik işler ile ilgileneceksiniz. Bir süredir ihmal ettiğiniz işlerinizi yapabilirsiniz ve projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Geleceğe yönelik yeni projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi şimdilik kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Eviniz, çocuklar, arkadaşlarınız ve yakınlarınızın sorunları ile ilgilenebilirsiniz. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün... Bu arada sistem ve kurduğunuz düzen ile ilgili bazı değişiklikler yapmanız mümkün. Düşünceleriniz değişiyor.

Balık burcunun bugün genel durumu

Negatif yönünüzün sizi kontrol etmesine izin vermeyin. Prensiplerinizde katı olacaksınız. Sonunda daha sakin olacak ve daha az endişe duyacaksınız. Venüs birini büyülemek konusundaki şansınızı artıracak ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni sözleşmeler ya da projeler için çok olumlu görünmüyor. Önemli kararları yarına ertelemek yapabileceğiniz en akıllıca şey olacak. Yıldızlar kendi işlerinde çalışanlar için tümüyle olumlu bir konumda olmayacak. Projelerinizi yavaşlatabilecek beklemedik aksaklıklar olası.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ani kararlardan gündemin gidişatını değiştirebilir. Riskli işler sizi zor durumda bırakabilir. Gün içinde değişen programlarınız olabilir. Aşkta yeni gündemler oluşabilir. Çocuklarınızla ilgili konular sizi meşgul edebilir. İş hayatınızda mücadele etmeniz gereken konular gündeminizi etkileyebilir. Sorumluluklarınız artabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınız sancılı ancak bu olumsuz gelişmelerin yanı sıra bazı yatırımlarınızla mutlu olacaksınız. Önünüzde ki birkaç gün içinde sevgi dünyanız da yenilenecek.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

15 Nisan’a kadar sağlığınız ve görünüşünüzle ilgili konularda zorlanmalar oluşabilir. Yorgun ve isteksiz olabilirsiniz. Kişisel evinizde gerileyen Venüs, istemediğiniz sonuçları karşınıza getirebilir.