Balık

Balık burcu yorum arşivi

14 Nisan 2021 Balık burcu yorumu

Karşılaştığınız kişileri ve olayları mercek altına alabilirsiniz ve şimdiye kadar farkında olmadığınız detaylar ile ilgilenebilirsiniz. Özellikle güzel detaylar dikkatinizi çekecek ve sanatsal yönünüz ortaya çıkacak. İyimser ve anlayışlı tavırlarınız ile hem dostlarınızı, hem de sevdiğinizi etkileyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamda karşı cinsin dikkatini çekebilirsiniz ve ilişkilerinizi farklı boyutlara ulaştırabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik yeni atılımlarda bulunabilirsiniz fakat acele etmeseniz iyi olur.

Balık burcunun bugün genel durumu

Size yakın biri sizin ustalıkla üstesinden gelebileceğiniz cazip bir teklifte bulunacak. Hatta, görünürde daha fazla kazanç var. Melankolik olmayın ve partnerinize karşı biraz küstah davranın. Bunu ona biraz daha soğuk davranarak yapabilirsiniz; bu onun ilgisini çekebilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Yükseleni Boğa olanlar iş ilişkilerinde özellikle dikkatli olmalılar. Yengeç burcundan birinin fesatlığı önemli bir proje için tehlikeli olabilir.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz işlerinizi olgunlaştırmak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda daha aktif olmak isteyebilirsiniz. Eğitim işlerinizde yavaşlamalar olabilir. Gün içindeki değişiklikler işlerinizi yavaşlatabilir. Günün ikinci yarısında daha fazla görünür olmak isteyebilirsiniz. İşlerinizde sorumluluklarınız aratabilir. İlişkilerinize dikkat etmenizde fayda var.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fikirlerinizin her zaman kabul görmesini bekliyorsunuz. Ortak karar almak bugünlerde şartlarınıza daha uygun. Özel hayatınızda ise şımartılmak hoşunuza gidiyor.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizdeki hareketlilik, günlük işlerinize olumsuz yansıyabilir. Çabuk parlamalara açık olabilirsiniz. İletişimde sıkıntı yaşadığınız konuları çözmek için harekete geçebilirsiniz.